جدال جانانه ارتش ستارگان ساری در مقابل پولدارهای لیگ جهانی/ کارنامه قابل دفاع ستارگان با شکست بنگلادش، شهرداری همدان و آذربایجان

نسیم ورزش: دومین دوره رقابتهای کشتی آزاد جام باشگاه های جهان با حضور ۱۱ تیم خارجی و ۴ تیم داخلی روزهای ۵ و ۶ آذرماه در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران برگزار می‌شود.

_MG_2179

تیم ستارگان ساری در گروه B به مصاف تیم های  بنگلادش، ستارگان ساری، کفایتی خراسان رضوی و شهرداری همدان رفت.

ترکیب تیم ستارگان ساری با سرمربیگری مرتضی قربانی در این رقابتها به شرح ذیل می باشد:

در۵۷ کیلوگرم مهران رضازاده، در۶۱ کیلوگرم مهران نصیری،در ۶۵کیلوگرم میثم حیدری و سجاد ذبیحی ،در۷۰ کیلوگرم  محمد نادری، در ۷۴ کیلوگرم رضا افضلی و حسین الیاسی، در۸۶ کیلوگرم آلبرت ساریتوف از روسیه و کامران قاسم‌پور ،در۹۷ کیلوگرم اسماعیل نجاتیان و در ۱۲۵ کیلوگرم محمدرضا آذرشکیب و جعفر شمس‌ناتری برای تیم ستارگان ساری کشتی گرفتند.

ستارگان ساری در ابتدا به راحتی از سد تیم بنگلادش گذشت و توانست در دور اول این رقابتها بنگلادش را با نتیجه ۸ بر صفر شکست دهد.

همچنین در دور دوم این رقابتها باز این تیم ستارگان ساری بود که توانست با اجرای نمایش خوبی تیم شهرداری همدان را با نتیجه ۶ بر ۲ شکست دهد.

_MG_2164 copy

در ادامه رقابتهای کشتی آزاد باشگاه‌های جهان، تیمهای کفایتی مشهد و ستارگان ساری در حالی در دیدار سوم گروه دوم رودرروی هم قرار گرفتند که دو مسابقه قبلی خود را با پیروزی پشت سر گذاشته بودند.

در این دیدار حساس کفایتی مشهد موفق شد حریف خود را ۵ بر ۳ شکست دهد و به عنوان سرگروه راهی نیمه نهایی شود.

در رده بندی لیگ جهانی جدال برای کسب جایگاه پنجم و ششمی بین تیم های ستارگان ساری و کشور آذربایجان صورت گرفت که تیم ستارگان ساری توانست حریف صاحب سبک خود را با نتیجه ۷ بر یک شکست دهد و بتواند به مقام پنجمی لیگ جهانی کشتی دست یابد.

تیم ستارگان ساری در حالی که تا یک هفته قبل از برگزاری مسابقات به واسطه مشکلات مالی و نامعلوم بودن حمایت مسئولین زمزمه های انصراف از این دوره از رقابتها را در سر داشت توانست در دقیقه ۹۰ با مدیریت مرتضی قربانی  و با وجود  تمام دغدغه های موجود  به خوبی بسته شود و نتایج قابل قبولی را کسب نماید.

_MG_2129 copy

ستارگان ساری توانست درمسابقات لیگ جهانی  نمره قبولی را کسب کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو