جای گرفتن ورزش مازندران بالاتر از ۱۴۲ کشور در ریو

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت: ورزش مازندران  بالاتر از ۱۴۲ کشوردر بازی‌های المپیک و پارالمپیک ریو ۲۰۱۶ قرار گرفت .

جای گرفتن ورزش مازندران

هندبال مازندران

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، حبیب حسین‌زادگان عصر امروز در گردهمایی روسا و نواب رئیسان هیأت‌های ورزشی استان با گرامی‌داشت و عرض تسلیت ایام ماه محرم، اظهار کرد: منش حضرت اباعبدالله الحسین(ع) منش اخلاق‌مداری و آزادگی بود و امیدواریم بتوانیم ادامه دهنده سیدالشهدا(ع) در مسیر زندگیمان باشیم.

وی جایگاه ورزش مازندران را در سطح کشور ستود و تصریح کرد: در بازی‌های المپیک و پارالمپیک ورزشکاران مازندرانی موفق به کسب هشت مدال طلا، نقره و برنز شدند.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران از افتخارات ۳۸ درصدی ورزش مازندران در رقابت‌های المپیک و پارالمپیک ریو ۲۰۱۶ خبر داد و افزود: در بیشتر رشته‌ها مازندران سرآمد ورزش کشور است تا جایی که وزیر ورزش و جوانان مازندران را استان ویژه و قلب ورزش کشور نامید.

این مسؤول با بیان اینکه امکانات ورزش مازندران به اندازه افتخارات و شایستگی‌هایش اندک است، گفت: انتظار جامعه هدف از ورزش استان زیاد است ولی برای توسعه و شکوفایی ورزش مازندران باید کار کرد و در این راستا خستگی معنا ندارد.

حسین‌زادگان با اشاره به اینکه به عنوان معدود استان کشور بودیم که مراسم بدرقه و استقبال ورزشکاران المپیک و پارالمپیک ریو ۲۰۱۶ را برگزار کردیم، اظهار کرد: یکی از اهداف برگزاری این مراسم حضور ورزشکاران در این آوردگاه با کمترین دغدغه و ایجاد انگیزه و روحیه بود.

وی در پایان خواستار همکاری متقابل بین اداره‌کل، فدراسیون و هیأت‌های ورزشی در توسعه و موفقیت بیشتر ورزش استان شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو