جایگاه دوازدهمی شهروند ساری در لیگ برتر/شهروند از آخر سوم شد

نسیم ورزش: فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور به پایان رسید و شهروند ساری در رده دوازدهم این دوره از مسابقات قرار گرفت.

خبرگزاری فارس: جایگاه دوازدهمی شهروند ساری در لیگ برتر/شهروند از آخر سوم شد

 از شهرستان ساری، شانزدهمین دوره لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور پس از ۲۶ هفته خاتمه پذیرفت که در نهایت با قهرمانی تأسیسات دریایی تهران و رده دوازدهمی شهروند ساری همراه بود.

تیم شهروند ساری به‌عنوان تنها نماینده فوتسال شمال کشور و یکی از قدیمی‌ترین تیم‌های حال حاضر در لیگ محسوب می‌شود که در پایان فصل با کسب ۲۷ امتیاز در بین ۱۴ تیم در رده دوازدهم جدول جای گرفت که در هفته پایانی از سقوط نجات یافت.

شهروند ساری در پایان لیگ با ۸ برد، ۳ مساوی، ۱۴ باخت، ۵۵ گل زده، ۷۳ گل خورده، با تفاضل منهای ۱۸ با کسب ۲۷ امتیاز در مکان دوازدهم جدول جای گرفت.

یکی از نکات موثر و بقای حفظ سهمیه شهروند ساری در لیگ برتر تغییر سرمربی تیم بود که مهدی نعمتی پس از جایگزینی سیدمهدی ابطحی از ۸ بازی پایانی منجر به کسب ۱۵ امتیاز برای شهروند شد که این تغییر موجب ماندگاری شهروند ساری در لیگ برتر شد.

در این فصل تیم تأسیسات دریایی تهران که دو رقیب جدی برای کسب عنوان قهرمانی به نام‌های مس سونگون تبریز و گیتی‌پسند اصفهان داشت، در نهایت با تفاضل گل بهتر با ۵۲ امتیاز نسبت به تیم مس سونگون تبریز موفق شد برای دومین سال متوالی قهرمان لیگ برتر فوتسال کشور شود.

تیم‌های شهروند ساری، فرش‌آرا مشهد، فردوسی مشهد و کاشی نیلو اصفهان که از گزینه‌های سقوط بودند، در نهایت تیم‌های فردوسی مشهد با ۱۹ و کاشی نیلو اصفهان با ۷ امتیاز به‌عنوان تیم‌های سیزدهم و چهاردهم از لیگ برتر سقوط کردند.

با توجه به حمایت همه‌جانبه شهرداری و شورای شهر ساری از تیم شهروند ساری و نگاه ویژه مسئولان به این تیم، امیدواریم با درایت مدیریت باشگاه برای بقا در لیگ برتر به اما و اگر نیافتیم تا این تیم هم با توجه به داشتن هوادار پرشمار با جذب بازیکنان جوان و باتجربه به‌عنوان یکی از تیم های مدعی قهرمانی به میدان برود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو