جاکارتا از آنچه که می بینید به شما نزدیک تر است! /جاکارتا و تنها جاکارتا!

اختصاصی نسیم ورزش/ سید مجید محمدیان: جاکارتا از آنچه که می بینید به شما نزدیک تر است! / زمان به سرعت میگذرد ورزش ایران مهیا خواهد شد تا برای ثبت افتخاری دیگر جانانه به استقبال ورزش رود.

 

جاکارتا از آنچه که می بینید
جام جهانی با اشک و شوق همراه بود ایرانی بودنمان را به همگان نشان دادیم اما از غافله جا ماندیم.
جا مانده ای که خود را توانست تثبیت کند . حال پس از پایان التهابات جام جهانی برای ورزش کشورمان رویداد مهمی در قاره ای بزرگ رخ خواهد داد.
روسیه در جام جهانی از امتیاز میزبانی بهره برد و این در حالی است که بازی های آسیایی در اندونزی رخ خواهد داد و این کشور میزبان خواهد بود که منافع مهمی را ازاین مسابقات دشت خواهد کرد.
زیرساختهای ورزش کشور نیاز به بازنگری دارد تا شاید روزی ورزش ایران نیز از میزبانی ارزشمند بهره برد و همچنین توریسم ورزشی از شعار به عمل تبدیل شود.
بازی های آسیایی جاکارتا مهم ترین رویداد ورزشی بعد از المپیک محسوب می شود و شدت تلاش ورزشکاران و قهرمانان ورزشی در آن نمایان خواهد بود.
ورزش ایران با همراهی یلان و برتران این راه در رشته های مختلف در این رقابت ها شرکت خواهد کرد.
جاکارتا آوردگاهی است که بار دیگر عیار ورزش ایران را به کشورهای حاشیه خلیج فارس و چشم بادامی ها به منصه ظهور خواهد رساند.
ورزش مازندران سهم بسزایی در باید و نباید های موفقیت در جاکارتا خواهد داشت قهرمانان پر تعداد ورزش مازندران در کاروان بازی های آسیایی امید ها را پررنگ خواهد نمود.
آماده سازی ورزش مازندران برای بازی های آسیایی چندان چنگی به دل نمی زند حمایت های مادی و معنوی رنگ پر رنگی نداشته است.
حال و هوای ورزش مازندران جاکارتای نیست خوشحالیم از صعود تیم محبوب نساجی به لیگ برتر همین کافی است که درحالی که در این صعود قوطه ور هستیم فراموش کنیم که بازی های آسیایی جاکارتا حساس ترین و برند ترین آوردگاه ورزش مازندران محسوب می شود.
جنس حمایت ها از قهرمانان ورزشی در شرایط مطلوبی قرار ندارد.
جاکارتا از آنچه که می بینید به شما نزدیک تر است! حال آنکه نباید غافل شویم زیرا زمانی برای غفلت نیست نباید بار دیگر پس از جام جهانی مردم را با حسرت نزدیک کنیم.
اما این ورزش مازندران است که با تمام کمبودهای موجود با کمترین ها بهترین را از آن خود می کند.
ایران به ورزش خود دلخوش است و این مرهمی خواهد بود بر مشکلات اقتصادی فراوانی که مردم با آن دست و پنجه نرم میکنند.
اگر به ورزش های انفرادی و تیمی نگاهی بی اندازیم تعدد نام های مازنی ها از نکات بارز آن خواهد بود.
مازندارنی ها به این نقطه نرسیده اند که دست خالی برگردند آنها گردن آویز طلایی می خواهند به کم قانع نیستند و برای به دست آوردن بهترین ها میجنگند و بهترین ها قطعا شادی دل مردم ایران زمین خواهد بود.
ورزشکاران ایران با انگیزه به سویی جلو گام بر می دارند و این سبب خواهد شد تا مشکلات را پیش روی گذارند.
اعزام ۳۸۰ ورزشکار شامل ۲۷۵ ورزشکار مرد و ۱۰۵ ورزشکار زن از ۲۹ فدراسیون در ۴۴ ‏رشته ورزشی به بازی‌های آسیایی جاکارتا خبر از اتفاق بزرگی دارد.
هیئت اجرایی ‌کمیته ملی المپیک پاداش پای سکوی قهرمانان را برای مدال طلا ۵ هزار دلار، مدال نقره ۲ هزار دلار و برای مدال برنز نیز یک ‌هزار دلار در نظر گرفته است.
نمی توان مهمترین رویداد آسیایی ساده انگاشت باید تحرکات مدیریتی در اینخصوص متناسب با نام بازی های آسیایی باشد.
دیگر جایی برای اما و اگر و ای کاش نیست باید از تمام توان مدیریتی بهره بریم تا موفقیت نزدیک شود.
عملکرد مدیریت ورزش مازندران در بازی های آسیایی محک جدی خواهد خورد و عیار آن بر طبق تاثیر مدیریتی دستگاه ورزش مازندران بر موفقیت قهرمانان ورزشی استان خواهد بود.
نگاه های جامعه ورزش به بازی های آسیایی معطوف شده است و وقت آن است تا بار دیگر ورزش مازندران نمایش قابل قبولی از خود ارائه دهد.
مردم ایران بیش از پیش به شادی و نشاط نیازمند هستند مشکلات متعدد و عدم اشتغال نگرانی ها را افزایش خواهد داد و حالا موفقیت در بازی های آسیایی زمینه ای برای افزایش نشاط اجتماعی خواهد بود.
گفتنی است رضا سوخته سرایی و رضا یزدانی، پرافتخارترین ورزشکار مازندرانی در طول تاریخ بازی های آسیایی بودند امامعلی حبیبی اولین مازندرانی بود که صاحب مدال طلای بازی های آسیایی شد و رضا سوخته سرایی تنها ورزشکار مازندرانی بوده که در دو رشته صاحب ۲ مدال طلای کشتی آزاد و فرنگی برای کشور شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو