آیت الله طبرسی نماینده ولی فقیه در مازندران: جانبازان سند حقانیت نظام هستند

نماینده ولی فقیه در مازندران در دیدار و تکریم از سه جانباز ۷۰ درصد در ساری گفت: جانبازان سند حقانیت نظام هستند و یکی از بزرگترین مقام معنوی و سیر و سلوک جانبازان این است که با صبر و مقاومت خویش، راضی به رضای حق تعالی هستند.

حضرت آیت اله نوراله طبرسی نماینده ولی فقیه، عضو خبرگان رهبری و امام جمعه ساری به اتفاق هدایت مظلومی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران و زیبافر رییس بنیاد ساری به مناسبت ولادت باسعادت قمر بنی هاشم حضرت اباالفضل العباس(ع) و روز جانباز و به منظور تعظیم و تکریم به مقام والای جانبازان در شهرستان ساری از بانوی جانباز ۷۰درصد حاجیه خانم «زهره قایخلو»، آزاده جانباز ۷۰ درصد «حاج حسن مستشرق» برادر شهید حجت ا… مستشرق و جانباز سرافراز ۷۰ درصد «احمد خداشناس» دیدار و عیادت کرده و به پاس قدرشناسی از این سه اسوه صبر و مقاومت تجلیل به عمل آورد.
نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه جانبازان شهیدان زنده و سند حقانیت نظام هستند، گفت: یکی از بزرگترین مقام معنوی و سیر و سلوک جانبازان این است که با صبر و مقاومت خویش، راضی به رضای حق تعالی هستند.
آیت اله طبرسی افزود: جانبازان در راه هدف و آرمان خویش مثل کوه استوار، محکم و ثابت قدم ماندند و به جانبازی خود افتخار می کنند لذا دیدار با این عزیزان و شنیدن صحبت‌های آنان یک درس، پند و اندرز و سرمشق برای همه ما محسوب می‌شود.
نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: امروز نباید شهدا و جانبازان را فراموش کنیم چرا که فداکاری و حماسه ای که آنان خلق کردند همیشه در تاریخ ثبت خواهد شد.
وی تصریح کرد: ما باید رشادت ها و مجاهدت شهیدان گرانقدر و ایثارگران را ارج نهاده و پاس بداریم و امانت دار خون شهدا و از خود گذشتگی جانبازان و آزادگان باشیم و این سرمایه گرانسنگ را به آیندگان بسپاریم.
آیت اله طبرسی گفت: این توفیقی بزرگ است که به دیدار خانواده های معظم شهدا و ایثارگران می رویم تا دین خود را نسبت به این عزیزان ادا کنیم.
هدایت مظلومی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در حاشیه این سه دیدار گفت: این دیدارها در راستای تجلیل و تقدیر و قدردانی از علمداران حماسه همزمان با بزرگداشت روز جانباز صورت گرفته است.
مدیرکل بنیاد مازندران افزود: به همین منظور ائمه جمعه شهرهای مازندران با هماهنگی بنیادهای تابعه ضمن دیدار از جانبازان عزیز مسائل آنان را بررسی خواهند کرد.
مظلومی از همه مدیران دستگاهها خواست تا در روز جانباز از جانبازان گرانقدر که مردانه و شجاعانه برای سربلندی کشور خود افتخار آفریدند دیدار و از آنان تجلیل کنند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو