بیات : جام جهانی مهمترین رویداد بین المللی امسال است

نسیم ورزش : سرپرست تیم ملی کشتی آزاد معتقد است مهمترین رویداد بین المللی سال جاری، جام جهانی است که با حضور ۸ تیم برتر دنیا به میزبانی ایران برگزار خواهد شد.

 

مهمترین رویداد بین المللی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، علی بیات با بیان اینکه رقابتهای عمومی کشتی آزاد با جدال نزدیک و دیدنی برخی از مدعیان همراه بود گفت: طی دو روز در خانه کشتی تهران، شاهد پیکار آزادکارانی بودیم که با توجه به شرایط لازم به مسابقات عمومی کشور راه یافته بودند و هر چه در توان داشتند در برابر اعضای شورای فنی و مربیان تیم ملی رو کردند.

وی تصریح کرد: در این بین برخی از نفرات عنوان دار در جدال با جوانان کم تجربه تر، اما باانگیزه مغلوب شدند که این موضوع نشان می‌دهد باید روی آزادکاران جوان سرمایه گذاری بیشتری شود. مطمئنا ما این مساله را در  نفرات دعوتی به اردوهای بعدی لحاظ خواهیم کرد و بیش از پیش از این نیروهای جوان و آینده دار استفاده خواهیم کرد.

بیات در پایان با اعلام زمان آغاز اردوی تیم ملی کشتی آزاد ادامه داد: اردوهای آماده سازی ما برای جام تختی و رقابتهای جام جهانی از روز یکشنبه استارت می خورد که ما نفرات برتر مسابقات قهرمانی کشور و رقابتهای عمومی را در این اردو زیر نظر خواهیم داشت. ضمن اینکه المپیکی ها ما نیز در تمرینات اردو حضور خواهند داشت تا هر چه بیشتر برای حضور در جمع ملی پوشان ما در جام جهانی مهیا شوند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو