جالی فوتبال آمل در لیگ بزرگسالان کشور خالی است

نسیم ورزش : جالی فوتبال آمل در لیگ بزرگسالان کشور خالی است / رئیس اداره ورزش و جوانان آمل گفت: خلا جدی در ورزش شهرستان حضور حداقل یک تیم فوتبال در رده بزرگسالان لیگ کشور است.
جالی فوتبال آمل در لیگ بزرگسالان کشور
 
‍به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ اسماعیل پهلوان رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل درجلسه مشترک با رییس و اعضا هیات فوتبال این شهرستان گفت: رفوتبال در شهرستان آمل از پتانسیل و ظرفیت خوبی برخوردار بوده که این امر باعث شده انتظارات از این رشته ورزشی بالا باشد لذا برنامه ریزی و پیگیری امور فوتبال نیازمند تلاش بیشتری نسبت به گذشته توسط هیات فوتبال خواهد بود.
 
اسماعیل پهلوان در این جلسه با تاکید بر انجام کار گروهی و پرهیز از تصمیمات فردی در هیات خواستار واگذاری اختیارات بیشتر به واحدها و کمیته های مربوطه شد و اشاره کرد: با تفویض اختیار بیشتر مسلما انگیزه ها افزایش و موجب بروز خلاقیت و بهره وری بیشتر می شود.
 
رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل اضافه کرد: یکی از موضوعات جدی در هیات فوتبال اطلاع رسانی سریع و بموقع بوده تا با ارائه گزارش کار و تحلیل داده ها بتوان  همراهی بیشتری را از سوی جامعه فوتبال و پیشکسوتان بدست آورد.
 
متولی ورزش و جوانان شهرستان آمل سپس گفت: خلا جدی در ورزش شهرستان حضور حداقل یک تیم در رده بزرگسالان لیگ کشور بوده که انشاالله با حمایت مسئولین پس از اتمام پروژه استادیوم ۵ هزار نفره فوتبال این مهم اتفاق بیفتد.
 
رییس اداره ورزش و جوانان آمل در ادامه با اشاره به حضور بازیکنان متعدد از این شهرستان در لیگ های برتر و یک کشوربر لزوم تکریم و تجلیل از سرمایه های فعلی و پیشکسوتان فوتبال تاکید و بیان کرد :در این راستا رویکرد قبلی مناسب پیگیری نمی شد که نیازمند بازنگری و برنامه ریزی بهتری در این حوزه می باشد.
 
 در ابتدای این جلسه نیز سیدمرتضی طباطبایی رییس هیات فوتبال به ارائه  گزارش از اهم برنامه ها و فعالیت های هیات پرداخت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو