جاسم دلاوری: امیدوارم مسئولین بوکس مازندران تنش ها و نفرت ها را کنار بگذارند و به فکر سلامت و پیشرفت این رشته ورزشی باشند./ خبرنگار: ابراهیم اسماعیلی فرد

اختصاصی گروه رسانه ای پرش/ به گزارش خبرنگار گروه رسانه ای پرش: جاسم دلاوری، مدال قهرمان جوانان آسیا ۲۰۰۵، مدال برنز بازی‌های آسیایی ۲۰۰۶ دوحه، مدال برنز قهرمانی آسیا ۲۰۰۷ مغولستان و قهرمانی آسیا را در کارنامه خود دارد.

جاسم دلاوری بیان کرد: در سالروز تولدم وارد ورزش بوکس شدم و برای اولین بار در باشگاه شهنای قائمشهر زیر نظر مرحوم محمدحسین کنودان و محمود رمضانی تمرینات خود را اغاز کردم از همان دوران کودکی بازیهای محمد کلی را از طریق فیلم نگاه میکردم و علاقمند این رشته شدم.

قهرمان بوکس آسیا تصریح کرد: ورزش بوکس لذت بخش است و هر کس وارد بوکس شود مسلماً عاشق این رشته زیبا خواهد شد بیشتر خانواده‌ها این رشته ورزشی را خیلی خشن میبینند و فرزندان خود را کمتر در این رشته می آورند در صورتی که ورزش بوکس نسبت به ورزش های دیگر اسیب دیدگی کمتری دارد و امیدوارم خانواده‌ها یک نیم نگاهی به این ورزش پر هیجان و زیبا داشته باشند.
جاسم دلاوری گفت : مصدومیت جدی در ناحیه گردن و کتف سمت چپ داشتم که مدتها اذیتم میکرد و با هزینه شخصی خودم ان را درمان کردم و در حال اماده شدن به مسابقات هستم.تشکر ویژ دلاوری از رئیس هیئت بوکس قائمشهر پرویز نصیری سوادکوهی و اکبر بهبودی رئیس هیئت بوکس جویبار بابت حمایت های بی دریغ در این رشته ورزشی قدر دانی کرد.

جاسم دلاوری در پایان رسانه را رکن اصلی برای پیشرفت تمامی رشته های ورزشی علی الخصوص بوکس دانست و بابت این پوشش خبری از رسانه پرش تقدیر و تشکر کرد.

 

خبرنگار: ابراهیم اسماعیلی فرد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو