جابر صادق زاده به مدال نقره رسید

نسیم ورزش : جابر صادق زاده به مدال نقره رسید / «جابر صادق زاده» کشتی‌گیر قائمشهری کشورمان در فینال وزن ۱۲۵ کیلوگرم رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام «آلانز» در روسیه، با شکست در مقابل حریف نامدار گرجی به مدال نقره بسنده کرد.
جابر صادق زاده به مدال نقره رسید

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ وی که مدال طلای جوانان جهان و بازوبند پهلوانی کشور را در کارنامه دارد، شامگاه یکشنبه در دیدار فینال وزن ۱۲۵ کیلوگرم مقابل «گنو پتریاشویلی» دارنده ۲ مدال طلای قهرمانی جهان و برنز بازیهای المپیک از گرجستان قرار گرفت و با نتیجه ۱۰ بر یک مغلوب حریف نامدار خود شد.وی با کسب جایگاه دوم، تنها مدال‌آور تیم منتخب استان مازندران در این رقابت‌ها بود.

صادق زاده روز (شنبه) و در مسابقات مرحله مقدماتی، پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم مقابل ابراگیم سعیداف از کشور بلاروس با نتیجه ۸ بر ۳ به پیروزی دست یافته بود.

وی در دور سوم با نتیجه ۱۰ بر صفر پاول کریوتسوف از روسیه را مغلوب کرده و در مرحله نیمه نهایی نیز با نتیجه ۵ بر ۴ از سد ماگومدقاضی ماگمداف از روسیه گذشت. 

۶ نماینده دیگر تیم منتخب استان مازندران در این پیکارها شامل محمدباقر یخکشی در وزن ۶۱ کیلوگرم، محمد یوسفی در وزن ۷۰ کیلوگرم، حسین الیاسی در وزن ۷۴ کیلوگرم، امید حسن تبار و علی سوادکوهی در وزن ۷۹ کیلوگرم و مرتضی رضایی قلعه در وزن ۹۲ کیلوگرم با شکست برابر حریفان از دور رقابتها حذف شدند.

رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام آلانز روسیه روزهای ۱۷ و ۱۸ آذرماه در ولادی قفقاز مرکز جمهوری اوستیای شمالی روسیه برگزار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو