ثبت نهمین شکست پدیده کاسپین ساری در لیگ برترفوتبال ساحلی کشور

 تیم پدیده کاسپین ساری درحساس ترین هفته هجدهم مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاههای کشور پنجشنبه شب درخانه برابر تیم رده دوم جدول تن به شکست داد.

تیم پدیده کاسپین ساری

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ورزشی نسیم ورزش ، تیم های پدیده کاسپین ساری و دریانوردان پارس جنوبی درچارچوب هفته هجدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاههای کشور پنجشنبه شب در مجموعه ورزشی داراب ساری به مصاف هم رفتند ، که در نهایت تیم بوشهری با نتیجه نزدیک ۴ بر۳ برابر میزبان مدعی خود صاحب برتری شد.
‘حمید مقدم متین’ به همراه ‘ امیرحسین حضرتی پور’ ، ‘مهران خلیلی’ و ‘ صادق ناصریان’ قضاوت این دیدار را برعهده داشتند و ‘محمدصالح خطیر نامنی ‘ هم ناظر فدراسیون در این بازی بود.
تیم پدیده کاسپین ساری هفته پیش نیز در دیداری بیرون از خانه شکست خورده بود و برای جدا شدن از میانه های جدول تلاش زیادی برای پیروزی در بازی امشب داشت.
شاگردان’ افشین امیدی’ در تیم پدیده کاسپین ساری درحالی نهمین شکست این فصل خود را تجربه کردند که نیمه نخست مسابقه را بهتر از میهمان آغاز کرده بودند، اما درنهایت تیم بوشهری با دراختیار داشتن چهار بازیکن ملی پوش و عملکرد بهتر بازیکنان خود با کسب سه امتیاز ، ساری را ترک کرد.
تیم پدیده کاسپین ساری با قبول این شکست همچنان با ۲۱ امتیاز گذشته خود در رده هفتم جدول رده بندی ۱۳ تیمی لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاههای کشور باقی ماند.
تیم دریانوردان بوشهر هم با کسب این پیروزی ، جمع امتیازهای خود را به ۴۰ رساند و با یک بازی بیشتر به صدرجدول رده بندی این مسابقات صعود کرد.
مسابقات امسال لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاههای کشور با حضور ۱۳ تیم به صورت رفت وبرگشت برگزار می شود.
رقابت های امسال به نام مرحوم ‘سیروس قایقران’ از فوتبالیست های ملی پوش و بنام شهرستان ساحلی انزلی در استان گیلان نام گذاری شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو