ثبت نام قهرمانی کشور هان مادانگ(بانوان-آقایان) آغاز شد

نسیم ورزش: ثبت نام قهرمانی کشور هان مادانگ(بانوان-آقایان) آغاز شد. سیزدهمین دوره مسابقات آزاد هان‌مادانگ قهرمانی کشور در ۲ گروه مردان و زنان برای شناسایی واجدین شرایط و به منظور حضور در مسابقات انتخابی تیم ملی اعزامی به مسابقات جهانی ۲۰۱۸ به میزبانی خانه تکواندو برگزار می‌شود.

مسابقات بین المللی تکواندو

به گزارش پایگاه خبری نسیم ورزش، ثبت نام برای حضور در این رقابت‌ها از فردا (دوشنبه – ۱۰ اردیبهشت‌ماه) آغاز و تا روز یکشنبه (۱۶ اردیبهشت‌ماه) ادامه خواهد داشت.

این دوره از مسابقات در گروه مردان در ۴ بخش قدرتی، رکوردی و انفرادی، تیمی و گروهی از روز پنجشنبه – ۲۰ اردیبهشت‌ماه مدت دو روز انجام خواهد شد که در روز نخست این رقابت‌ها در بخش سون‌نال، جوموک، پال کیوک‌پا، سون‌نال سرعتی و نوپی‌چاگی پیگیری می‌شود و روز جمعه – ۲۱ اردیبهشت‌ماه نیز مسابقات پومسه استاندارد، پومسه ابداعی، تیم نمایش و چندجهت برگزار می‌شود.

مسابقات گروه زنان نیز روز شنبه – ۲۲ اردیبهشت‌ماه از ساعت ۸ صبح در ۴ بخش قدرتی، رکوردی و انفرادی، تیمی و گروهی آغاز می‌شود؛ این رقابت‌‌ها در روز اول در بخش‌های سون‌نال، جوموک، پال کیوک‌پا، سون‌نال سرعتی و نوپی‌چاگی انجام می‌شود و در روز پایانی نیز رقابت‌ها در آیتم‌های مسابقات پومسه استاندارد، پومسه ابداعی، تیم نمایش و چندجهت پیگیری می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو