ثبت تجدید نظر رای صادره توسط کمیته انضباطی

نسیم ورزش : وکیل باشگاه خونه به خونه از ثبت تجدید نظر خواهی نسبت رای کمیته انضباطی در خصوص بازیکن غیرمجاز خبر داد.
ثبت تجدید نظر

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ حسین حاجی لو اظهار داشت:با احترام به اعضای کمیته انضباطی از حق تجدید نظر خواهی مان استفاده کردیم و البته رای صادره دارای ابهامات و تناقضات قابل بحثی است.
او ادامه داد: کمیته تعیین انضباطی باستناد اقاریر این بازیکن و ابراز ندامت وی برایش تخفیف قائل شده است. نه من و نه هیچ یک از حضار در جلسه رسیدگی ابراز ندامت ندیدیم و تمام گفتار او در جهت تکذیب ماجرا بود. حالا که همه چیز فاش شده ابراز ندامت کرده؟
حاجی لو افزود: این کمیته نساجی را تبرئه کرده اما در جریمه نقدی بصورت تضامنی شریک دانسته. بالاخره نساجی یا مقصر است یا نیست. در تغییر نتیجه تبرئه شده در جریمه محکوم؟ این کمیته در استدلالی جالب که منشا آن مشخص نیست اعلام کرده این بازیکن نه حسین حسینی است نه امیر حسین حسینی. من سئوالم این است که از کجا فهمیدید که برادر او مفقود شده؟ این ادعا را قبلا در دادگاه بابل مطرح کرده و رد شده و اعتبار امر مختومه دارد. کمیته انضباطی با چه تحقیقاتی متوجه این ادعا شده؟
او تصریح کرد: به کارگیری بازیکن بدون هویت عذر بدتر از گناه است. اصلا شاید بازیکن غیر ایرانی باشد و حضور خارجی ها هم در لیگ یک ممنوع است.
قبلا ثبت احوال بابل به عنوان مرجع اصلی صدور اسناد هویتی و سجلی اعلام کرده بود که هویت این فرد حسین حسینی متولد ۱۳۷۱ است. کمیته انضباطی خارج از صلاحیت خود این نظریه را هم مردود دانسته. این موارد در صلاحیت ثبت احوال و دادگستری است.
حاجی لو در پایان گفت: درخواست تجدید نظر داده ایم و امروز این درخواست ثبت شد. بعد از این مرحله پرونده قابلیت ارجاع به CAS هم دارد و از تمام حقوق و اختیارات قانونی خود استفاده خواهیم کرد. باشگاه خونه به خونه خواسته غیر معقولی ندارد. حالا که مشخص شده جعل هویت صورت گرفته رسیدگی عادلانه خواسته ماست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو