تیم کشتی ستارگان ساری را برای حضور در لیگ جهانی دریابید!!!

اختصاصی نسیم ورزش: تیم ستارگان ساری با درخشش کشتی گیران و حرفه گری کادر فنی توانست نام خود را پرآوازه کند .یادداشت

کاری کرد کارستان . تیمی با دستان خالی اما جسارتی بزرگ  توانست مدعیان بزرگ لیگ برتر کشتی ایران را خاک کنند. همدلی مدیرعامل و کادر فنی و کشتی گیران این تیم که توانست فعل خواستن را برای کشتی ساری صرف نماید و یادآور روزهای پراوج کشتی مازندران باشد. ستارگان ساری حالا دیگر یک باشگاه معمولی نیست نایب قهرمانی لیگ برتر کشتی شخصیت تیمی به ستارگان ساری داده است کاری بزرگ که بدون مردان بزرگ این تیم شدنی نبود.

ستارگان ساری توانست لبخند را بر روی لبان ساروی های کشتی فهم بیاورد و به همه ثابت کند که با تلاش و کوشش و ممارست می توان نشدنی ها را شدنی کرد. باشگاه ستارگان ساری با مدیر عاملی مرتضی قربانی جوان فعال عرصه ورزش توانسته است به جایگاه مطلوب خود دست یابد.

قربانی کشتی گیر دیروز و مدیر ورزشی امروز دبیر هیات کشتی ساری نیز می باشد که با تلاش و کوشش فراوان توانسته است برای سربلندی کشتی ساری تیم ستارگان سار ی را راه اندازی کرده و نایب قهرمانی را برای شهرش ساری به ارمغان آورد. مطمئنا تاریخ ورزش ساری نام مرتضی قربانی را در خود ثبت و درج می کند و تلاشهای او برای ماندگاری کشتی ساری در خاطر ساروی ها محفوظ خواهد ماند.

مدیران ورزشی استان باید تیم ستارگان ساری را دریابند ستارگان ساری در لیگ جهانی کشتی بعنوان نماینده مازندران حضور خواهد یافت و از آبروی کشتی ایران دفاع خواهد کرد.

لیگ جهانی آزمون سخت مدیران ورزشی مازندران محسوب می شود زیرا تمام نگاه های کشتی دوستان استان به تنها نماینده خود در این رقابتها می باشند.

مسابقات لیگ جهانی کشتی در دومین آوردگاه خود مطمنئا با حضور تیم های قدرتمند کشورهای صاحب سبک کشتی استارت خواهد خورد. تیم کشتی ستارگان ساری نیاز به تجدید قوا دارد و برای حضور قدرتمند در مسابقات لیگ جهانی نیازمند توجه مدیر کل ورزش و جوانان دارد.

مطمئنا کشتی دوستان ساروی و مازندرانی عملکرد متولی دستگاه ورزش در خصوص حمایت از تیم کشتی ستارگان ساری  بعنوان تنها نماینده ورزشی استان را رصد خواهند کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *