تیم کشتی ستارگان با حمایت مسئولان شهری نائب قهرمان شد

اختصاصی نسیم ورزش: مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی ستارگان ساری با اشاره به کسب عنوان نائب قهرمانی تیم کشتی ستارگان ساری، گفت: این تیم با تلاش کشتی گیران  و حمایت مسئولان شهری از جمله شهردار، اعضای شورای شهر ساری و مدیرعامل مجتمع دنیای آرزو به این موفقیت کشوری دست یافت.


مرتضی قربانی با بیان اینکه رقابتهای مرحله دوم لیگ برتر کشتی باشگاه های کشور طی هفته گذشته در شهر اسلام آباد غرب استان کرمانشاه برگزار شد، افزود: تیم ستارگان ساری توانست با پشت سرگذاشتن رقبای خود عنوان نایب قهرمانی را از آن خود نماید.

مربی تیم کشتی ستارگان ساری، با اشاره به آمادگی کشتی گیران برای حضور در این دوره از مسابقات، از حمایتهای مهندس عبوری شهردار و اعضای شورای شهر ساری و شهسوارانی مدیرعامل مجتمع دنیای آرزو از این تیم قدردانی کرد.

وی، توجه و نگاه ویژه مسئولان شهری را در ارتقاء ورزش استان موثر دانست و گفت: حمایتهای مادی و معنوی این افراد، روحیه و انگیزه ورزشکاران را در عرصه های استانی، کشوری و بین المللی ارتقاء می دهد.

قربانی با اشاره به اینکه تیم کشتی ستارگان ساری با این موفقیت جواز ورود به لیگ جهانی کشتی را کسب نمود، این افتخار را به جامعه ورزش تبریک گفت.

_MG_1548 copy

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *