تیم کبدی استقلال ساری در لیگ برتر کشور به مصاف با حریفان خود می رود

نسیم ورزش: رئیس هیئت کبدی مازندران با اشاره به حضور نماینده مازندران در لیگ برتر کشور گفت: تیم استقلال ساری به عنوان نماینده مازندران در لیگ برتر کبدی در رده آقایان به مصاف حریفان می‌رود.

کبدی

عباد دلیری با بیان اینکه مسابقات مرحله مقدماتی لیگ برتر کبدی در روزهای ۲۸ تا ۳۰ شهریور در یزد برگزار می‌شود، بیان داشت: نماینده مازندران برای حضور در این مسابقات تمرینات خوبی را پشت سر گذاشت.

رئیس هیئت کبدی مازندران از میزبانی گلوگاه در مسابقات لیگ برتر کبدی بانوان باشگاه‌های کشور خبر داد و افزود: نخستین دوره مسابقات کبدی المپیاد دانش‌آموزی کشور در مقطع اول دبیرستان در دو بخش پسران و دختران به میزبانی رامسر روزهای ۲۷ تا ۳۰ شهریور برگزار می‌شود.

دلیری با اشاره به اعزام تیم آمل به مسابقات مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر ساحلی کشور، تصریح کرد: این مسابقات نیز در روزهای ۲۴ تا ۲۷ شهریور به میزبانی خراسان‌رضوی در شهر سبزوار برگزار می‌شود.

وی در ادامه از حضور لیلا اخلاقی به عنوان مدرس کبدی از مازندران به کشور عراق خبر داد و گفت: امیرحسین محمد ملکی که در عضویت تیم ملی در مسابقات تدارکاتی در کشور کره‌جنوبی حضور داشت، پس از سه پیروزی در دیدار دوستانه مقابل این تیم، به همراه دیگر ملی‌پوشان وارد تهران می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *