تیم کاله جوان مازندران به مرحله نیمه نهایی صعود کرد

نسیم ورزش: تیم کاله جوان مازندران با کسب دومین پیروزی خود برابر نماینده اصفهان به مرحله نیمه نهایی این رقابت ها صعود کرد.

 

 این تیم در سومین دیدار مرحله دوم حذفی رقابت های لیگ دسته یک والیبال باشگاه های کشور  در سالن پهلوان توکلی محمودآباد میزبان تیم رعد پدافند اصفهان بود و در نهایت میهمان خود را با نتیجه نزدیک ۳ بر۲ شکست داد و از گردونه رقابت ها کنار زد.
شاگردان ‘ احمد فتاح ‘ در تیم کاله جوان مازندران در این مسابقه در ست های دوم ، سوم و پنجم وبا امتیازهای (۲۵ ـ ۲۲) ،( ۲۵ بر ۲۲ ) و (۱۵ ـ ۱۳) برابر تیم اصفهان پیروز شدند.
تیم رعد اصفهان هم در این مسابقه در ست های اول و چهارم و با امتیازهای (۲۵ بر ۲۳ ) و (۲۵ بر۲۳ ) توانست از تیم کاله جوان مازندران امتیاز بگیرد.
تیم کاله جوان مازندران در نخستین دیدار خود در این مرحله تیم رعد پدافند اصفهان را درمحمودآباد شکست داد، اما در دیدار دوم در اصفهان مغلوب این تیم شده بود.
کاله جوان مازندران در مرحله نخست این رقابت ها هم تیم لاستیک بارز کرمان را از گردونه رقابت ها حذف کرده بود.
تیم سازمان عمران شهرداری ساری ، دیگر نماینده مازندران در این رقابت ها هم عصر یکشنبه در دیداری بیرون از خانه برابر میزبان خود گل گهر سیرجان با نتیجه ۳ بر صفر پیروز شد و این تیم را در مجموع سه مسابقه ۲ بر یک شکست داد و حضور در جمع چهار تیم پایانی این رقابت ها را جشن گرفت.
بیست و چهارمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های دسته یک مردان کشور یادواره ۲۰۰ شهید والیبالیست از چهارشنبه ۲۷ آبان با رقابت ۱۹ تیم درمرحله مقدماتی در چهار گروه آغاز شد. تیم پیشگامان شفق اردکان در دوره گذشته این رقابت ها قهرمان و تیم کاله جوان مازندران دوم شده بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو