تیم کاله جوان به عنوان تنها نماینده مازندران در رقابتهای لیگ دسته یک کشور

رئیس هیات والیبال شهرستان آمل گفت: تیم کاله جوان به عنوان تنها نماینده مازندران در رقابتهای این فصل لیگ دسته یک باشگاه های کشور است وبازیهای این تیم امسال در آمل برگزار خواهد شد.

 

تیم کاله جوان به عنوان تنها نماینده

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، حسن کوچک زاده افزود: قرعه کشی مسابقات امسال لیگ دسته یک والیبال مردان باشگاه های کشور عصرشنبه با حضور نمایندگان تیم های شرکت کننده در فدراسیون والیبال برگزار شد وتیم کاله جوان مازندران حریفان خود را در گروه یک این رقابتها شناخت .
وی اضافه کرد: در گروه یک این رقابتها هشت تیم حضور دارند، که تیم کاله در مرحله گروهی این مسابقات با تیم های ‘ مقاومت مهاباد، شهرداری جوان ارومیه، نماینده اردبیل، سیاوش سام فردیس، عقاب نهاجا ، فولاد ویان همدان و نماینده قزوین ‘همگروه شد.
رئیس هیات والیبال آمل با بیان اینکه مسابقات امسال لیگ دسته یک والیبال مردان باشگاه های کشور از ۱۲ آبان ماه آغاز خواهد شد، افزود: این رقابتها با حضور ۱۶ تیم در دو گروه برگزار می شود.
کوچک زاده ادامه داد: این رقابتها در ابتدا در دو مرحله مقدماتی و پلی آف برگزار می شود و پس از آن چهار تیم گروه اول با چهار تیم گروه دوم در مرحله دوم به صورت حذفی رقابت می کنند.
وی ادامه داد: درنهایت چهار تیم صعود کننده به مرحله نیمه نهایی مشخص وپس از بازیهای این مرحله تیم های فینالیست وصعود کننده به رقابتهای فصل آینده لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور مشخص خواهد شد.
تیم شهرداری اراک دردوره گذشته این رقابتها با پیروزی درمجموع دومسابقه برابر تیم سازمان عمران شهرداری ساری دیگر نماینده مازندران قهرمان شد وبه همراه این تیم در رقابتهای امسال لیگ برتر حاضر است.
تیم کاله جوان مازندران در آغاز هفته نخست این رقابتها به مصاف تیم شهرداری جوان ارومیه می رود.
مازندران امسال دررقابتهای لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور نیز با دو تیم کاله وسازمان عمران شهرداری ساری حضور دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *