تیم پاس ساری نماینده مازندران درلیگ برتر کشتی آزاد کشور شد

نسیم ورزش: تیم پاس ساری نماینده مازندران درلیگ برتر کشتی آزاد کشور شد/ دبیر هیات کشتی مازندران گفت که تیم پاس ساری به عنوان نماینده این استان در فصل جدید مسابقات لیگ برتر کشتی آزاد باشگاههای کشور شرکت می کند.کشتی

به گزارش پایگاه خبری نسیم ورزش، غلامرضا نوری زاده  افزود : تیم پاس در فصل گذشته این مسابقات با نام تیم پاس رستمکلا حضور داشت و در پی توافقی که میان باشگاه فرهنگی ورزشی پاس و هیات ورزش های کارگری مازندران انجام شد ، این انتقال از شرق به مرکز مازندران انجام شد.
وی گفت که حسین کریمی مربی مازندرانی و از اعضای کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد ایران در المپیک ریو به عنوان سرمربی این تیم انتخاب شده و محمد یوسفی مربی فصل گذشته تیم پاس رستمکلا نیز در کادر فنی جدید تیم پاس ساری حضور خواهد داشت.
دبیر هیات کشتی مازندران با بیان اینکه هنوز کشتی گیران تیم پاس جذب و اسامی نفرات این تیم نیز مشخص نشده است ، افزود که جذب نفرات این تیم نیز از هفته آینده به تدریج آغاز خواهد شد.
مازندران در رقابت های امسال لیگ دسته یک کشتی آزاد باشگاههای کشور که هفته سوم آن به پایان رسیده با چهار تیم پتروشیمی بهشهر ، هیات کشتی بابلسر ، شهدای پازوار امیرکلا و شهر بی نقطه ساری حضور دارد.
فصل جدید مسابقات لیگ برتر کشتی آزاد باشگاههای کشور از شهریور ماه شروع می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو