تیم ووشو تاکسیرانی آمل بعلت مشکلات مالی در لیگ برتر تیم‌داری نمی‌کند!!!

نسیم ورزش: رئیس هیئت ووشو مازندران گفت: تیم‌داری ووشوکاران تاکسیرانی آمل در فصل جدید لیگ برتر ووشو باشگاه‌های مردان کشور با توجه به مشکلات مالی تاکنون محقق نشده است.

ووشو

علی‌رضا قهاری اظهار کرد: هیئت وشوو مازندران در برنامه‌ریزی مدون و سازمان‌دهی شده به تربیت به آموزش ورزشکاران می‌پردازد.

وی افزود: این هیئت ورزشی اساس کار خود را بر مبنای آموزش رده‌های پایه و تربیت آنها برای داشتن آینده‌ای روشن قرار داده است هر چند به بخش‌های مختلف توجه خاصی داریم.

رئیس هیئت ووشو مازندران با اعلام اینکه در دو بخش ساندا و تالو نگاه ویژه‌ای داریم، تصریح کرد: حدود ۲۵ درصد از نفرات ملی‌پوش رده‌های مختلف تیم ملی ووشو از ورزشکاران مازندرانی هستند هر چند قهرمانان این استان ورزش‌خیز در میادین آسیایی گذشته درخشش خوبی داشتند و مدال‌های رنگارنگ زیادی را کسب کردند.

رئیس هیئت ووشو مازندران  در مورد تیم‌داری ووشو تاکسیرانی آمل در فصل جدید لیگ برتر وشوو باشگاه‌های کشور، بیان کرد: این تیم در دوره‌های گذشته لیگ برتر در بین برترین‌های کشور به میدان رفته و عملکرد قابل قبولی داشت.

این مسئول با اعلام اینکه تیم‌های زیادی طی سال‌های گذشته در لیگ برتر ووشو کشور با هزینه چند صد میلیونی به تیم‌داری مشغول بودند، افزود: با توجه به حمایت سازمان تاکسیرانی شهرداری آمل، ووشوکاران آملی به عنوان تنها نماینده مازندران در سال‌های گذشته در لیگ برتر ووشو حاضر بودند ولی امسال با توجه به مشکلات مالی و شرایط نامطلوب اقتصادی این مهم محقق نشده است.

قهاری با اشاره به اینکه با اعلام مسئولان هیئت ووشو آمل این تیم که در دو بخش تالو و ساندا طی سال‌های گذشته در لیگ برتر حاضر بود تاکنون شرایط حضور در لیگ برتر را ندارد، خاطرنشان کرد: امیدواریم در سال‌های آینده بار دیگر شاهد حضور تنها نماینده مازندران در این مسابقات ورزشی و حرفه‌ای کشور باشیم.

قهاری گفت: همان‌گونه که فدراسیون ووشو، مازندران را قطب ووشو در کشور می‌داند، شهرستان آمل هم سرآمد ووشو در بین شهرهای مازندران است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو