تیم والیبال کاله جوان به دیدار سفیر گیلان می‌رود

 
نسیم ورزش: تیم والیبال کاله جوان مازندران در هفته دوم دور رفت مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های دسته یک مردان کشور امشب به دیدار سفیر گیلان می‌رود.
والیبالیست‌های ذوب‌آهن مقابل کاله جوان اسیر اشتباهات خود شدن
 هفته دوم دور رفت مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های دسته یک مردان کشور یادواره ۲۰۰ شهید والیبالیست، امشب با شش دیدار در شهرهای مختلف برگزار می‌شود.

تیم والیبال کاله جوان با هدایت احمد فتاح از مربیان جوان کشورمان این هفته در دیداری خارج خانه در رشت به مصاف سفیر گیلان می‌رود.

بیست و چهارمین دوره لیگ دسته یک مردان کشور از هفته گذشته کار خود را آغاز کرد که کاله جوان در دیدار خانگی هفته نخست با نتیجه سه بر صفر مقابل آرشام بابلسر به پیروزی رسید.

برای دیدار هفته دوم کاله جوان مازندران مقابل سفیر گیلان در شهرستان رشت محمد پژوه ناظر فدراسیون والیبال بوده و اصغر میرزایی و محمد نیک‌سرشت امر قضاوت را برعهده دارند.

والیبالیست‌های کاله جوان که از ماه‌های گذشته تمرینات منسجم و منظم خود را آغاز کرده‌اند برای پیروزی و کسب سه امتیاز لازم خارج خانه به دیدار حریف می‌روند و نمی‌خواهند دست خالی استان گیلان را ترک کنند.

در مقابل بازیکنان جوان و جویای نام سفیر رشت هم نمی‌خواهند در دیدار خانگی تن به شکست دهند و در صدد هستند تا با استفاده از امتیاز میزبانی برابر دیگر حریف شمال کشور خود به برتری دست پیدا کنند./فارس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *