تیم والیبال ساحلی سازمان منطقه آزاد انزلی قهرمان رقابت های والیبال ساحلی کشور شد

 

نسیم ورزش: تیم والیبال ساحلی سازمان منطقه آزاد انزلی با پیروزی بر سایپا البرز قهرمان رقابت های والیبال ساحلی قهرمانی کشور شد.

در مراسم اختتامیه این مسابقات مهندس رضا مسرور رییس هیات مدیره و مدیر عامل این سازمان با قدردانی از تلاشهای صورت گرفته برای برگزاری این مسابقات خاطرنشان کرد: یکی از رویکردهای اصلی این سازمان در حوزه ورزش، توسعه فضاها و زیر ساخت های ورزشی در منطقه برای رشد استعداد های فراوان ورزشکاران استان و منطقه است که ساخت مجموعه ورزش های ساحلی زنده یاد سیروس قایقران در راستای همین ایده و فکر صورت گرفته است.

در دومین دوره مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی کشور حدود ۶۰ والیبالیست ساحلی در قالب ۲۴ تیم از استان های مختلف کشور حضور داشتند و در هشت گروه تیمی با هم به رقابت پرداختند که در نهایت با برگزاری ۴۴ بازی به ترتیب تیم های سازمان منطقه آزاد انزلی، سایپا البرز، خزر اسپورت و سفیر قم مقام های اول تا چهارم مسابقات را کسب کردند.

این مسابقات از سوی فدراسیون والیبال کشور به میزبانی منطقه آزاد انزلی و با حمایت این سازمان، به منظور حمایت از ورزشهای ساحلی کشور، ایجاد انگیزه در نسل جوان منطقه برای حضور در ورزشهای قهرمانی و توسعه توریسم ورزشی در سطح منطقه و استان برگزار به مدت سه روز از دوازدهم لغایت چهاردهم مرداد ماه جاری در مجموعه ورزشهای ساحلی مرحوم سیروس قایقران منطقه آزاد انزلی، برگزار شد.

رقابت های والیبال ساحلی قهرمانی کشور ، تابستان هر سال در دو دوره برگزار می شود که نخستین دوره آن در سال جاری، با حضور ۱۶ تیم ساحلی در شهرستان نور استان مازندران برگزار شد و نماینده استان گلستان عنوان برتر این مسابقات را به دست آورد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *