تیم هندبال نسیم ورزش ساری برتر شد

نسیم ورزش : رئیس هیأت هندبال مازندران تصریح کرد: تیم نسیم ورزش با ۱۰۱ گل زده بهترین خط حمله در رده آقایان و تیم بزرگسالان ذوالفقار نکا نیز با ۱۱۹ گل زده بهترین خط حمله رده بانوان را در اختیار دارند.

نسیم ورزش

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، رئیس هیأت هندبال مازندران گفت: با برگزاری مسابقات تیم‌های برتر هفته سوم لیگ هندبال آقایان و بانوان استان مشخص شدند.

محمدحسین شکیبافر با اشاره به برگزاری رقابت نزدیک بین تیم‌های هندبال در لیگ استان، اظهار کرد: هفته سوم لیگ هندبال آقایان و بانوان با شناخت تیم‌های برتر پایان یافت.

وی با بیان اینکه هفت بازی در هفته سوم این مسابقات انجام شد و شاهد رقابت تنگاتنگ در دو بخش آقایان و بانوان بودیم، تصریح کرد: هفت تیم در بخش آقایان و هشت تیم در بخش بانوان در دو گروه به صورت رفت و برگشت با هم رقابت می‌کنند.

رئیس هیأت هندبال مازندران افزود: با پایان هفته سوم این رقابت‌ها در بخش آقایان تیم‌های حاج حسن ساری، نشر دانش نوشهر با چهار و ۶ امتیاز به عنوان تیم‌های نخست گروه اول و دوم معرفی شدند.

این مسؤول درباره گروه‌بندی مسابقات بانوان، ادامه داد: در بخش بانوان نیز تیم‌های املاک دوقلو نوشهر و بزرگسالان ذوالفقار نکا با ۶ امتیاز صدرنشین گروه‌های اول و دوم این مسابقات هستند.

شکیبافر درباره نتایج بخش آقایان، افزود: تیم نسیم ورزش ساری ۴۱ بر ۲۴ استخر ایران تنکابن را شکست داد، نشر دانش نوشهر نیز ۳۳ بر ۲۵ هیأت هندبال آمل را برد و هیأت هندبال قائم‌شهر نیز ۱۹ بر ۱۸ بابل را شکست داد.

وی از برگزاری چهار دیدار در بخش بانوان خبر داد و اظهار کرد: تیم املاک دوقلو نوشهر ۲۳ بر هشت شهرداری سرخ‌رود را برد، هیأت هندبال قائم‌شهر ۴۷ بر ۱۱ تیم جوانان ذوالفقار نکا را برد، تیم بابل ۱۸ بر ۱۶ تیم بندپی غربی بابل را شکست داد و تیم بزرگسالان ذوالفقار نکا نیز در یک دیدار یک طرفه ۵۱ بر سه سوادکوه را شکست داد.

رئیس هیأت هندبال مازندران تصریح کرد: تیم نسیم ورزش با ۱۰۱ گل زده بهترین خط حمله در رده آقایان و تیم بزرگسالان ذوالفقار نکا نیز با ۱۱۹ گل زده بهترین خط حمله رده بانوان را در اختیار دارند.

شکیبافر در پایان گفت: هدف از برگزاری لیگ هندبال ضمن گسترش این رشته ورزشی در سطح استان، شناسایی و کشف استعداد ورزشکاران نخبه این رشته است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو