مدعی قهرمانی کیست؟/ تیم هندبال ستارگان ساری میزبان تیم هیات آمل خواهد بود

اختصاصی نسیم ورزش: تیم هندبال ستارگان ساری به  سرمربیگری علیرضا بکماز و به کارگیری از هندبالیست های ساروی میزبان تیم  هیات هندبال آمل خواهد بود.

تیم هندبال ستارگان ساری

تیم هندبال ستارگان ساری

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش مرتضی قربانی بعنوان حامی  هندبال ساری با تیم ستارگان ساری و به منظور پویایی و نشاط لیگ هندبال مازندران اعلام امادگی کرده است تا بار دیگر باشگاه ستارگان ساری با تیم دیگری به ورزش ساری خدمت نماید.

این مسابقات با تدبیر هیات هندبال مازندران به منظور پویایی و نشاط در این رشته ورزشی و شناسایی هندبالیست های مازندرانی در دو گروه  به صورت رفت و برگشت برگزار می شود که تیم ستارگان ساری با هیات آمل ، هیات محمود آباد(سرخرود) ، هیات نوشهر هم گروه می باشد.

دو تیم از هر گروه مرحله نیمه نهایی صعود خواهند کرد. تا به صورت حذفی دو تیم به فینال راه یابند.

ستارگان ساری در اولین دیدار خود در ساعت ۱۶ روز جمعه سالن سید رسول حسینی میزبان هیات هندبال امل خواهد بود تا با زیکنان بومی و به کارگیری علیرضا بکماز هندبالیست نام آشنای هندبال ایران مدعی عنوان قهرمانی لیگ برتر باشد.

علی رضا بکماز سرمربی تیم هندبال ستارگان ساری با بیان اینکه قطعا به قهرمانی فکر می کنیم گفت: با بهره گیری از بازیکنان بومی و توانمند هندبال مازندران تیمی در خور شان هندبال مازندران تشکیل دادیم.

بکماز تصریح کرد: اولین دیدار این تیم از حساسیت خاصی برخوردار است که امیدواریم پیروزی را برای ورزش ساری به ارمغان آوریم.

سرمربی تیم هندبال ستارگان ساری با بیان اینکه هندبال ساری دارای استعدادهای فراوانی می باشد گفت: مطمئنا تیم ستارگان ساری قدرت هندبال ساری را به رخ سایر تیم ها خواهد کشید.

وی افزود: تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا دردیدار فردا پیروز باشیم و علاقه مندان به هندبال یک بازی جذاب را خواهند دید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو