تیم همدان و کرمان به لیگ برتر گلبال مردان صعود کردند

نسیم ورزش: تیم های همدان و کرمان در پایان مسابقات لیگ دسته یک گلبان قهرمانی مردان باشگاههای کشور که به میزبانی مازندران برگزار شد ، به رقابت های لیگ برتر در فصل آینده صعود کردند.

کرمان و همدان

به گزارش پایگاه خبری نسیم ورزش ، در پایان این رقابت ها که در سه سطح لیگ دسته یک ، دسته دوم و دسته سوم روز پنجشنبه در مجتمع فرهنگی و رفاهی شهید عظیمی بابلسر برگزار شد ، در لیگ دسته یک مردان که هشت تیم در دو گروه با هم رقابت کردند، تیم همدان در دیدار پایانی با پیروزی برابر کرمان قهرمان شد و برسکوی نخست ایستاد.
تیم اردبیل هم به مقام سومی این رقابت ها دست یافت.
در رقابت های لیگ دسته دوم گلبال قهرمانی مردان باشگاههای کشور هم هشت تیم در دو گروه به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم خوزستان با شکست تیم توابع تهران مقام قهرمانی را از آن خود کرد و هر دو تیم جواز حضو در فصل آینده لیگ دسته یک را کسب کردند.
تیم مازندران میزبان مسابقات با قرار گرفتن در رده سوم این مسابقات ، فرصت صعود به رقابت های فصل آینده لیگ دسته یک را از دست داد.
همچنین در جریان مسابقات لیگ دسته سوم این مسابقات نیز تیم های آذربایجان غربی و فارس با کسب مقام های قهرمانی و نایب قهرمانی به رقابت های لیگ دسته یک صعود کردند و تیم کردستان در رده سوم ایستاد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو