تیم های هندبال نسیم ورزش و نوشهر در ساری روبروی هم صف آرایی خواهند کرد

اختصاصی نسیم ورزش:  فینال زودرس لیگ هندبال مازندران که با نام شهدا مزین میباشد در راه است. تیم های هندبال نسیم ورزش و نوشهر در ساری روبروی هم صف آرایی خواهند کرد.

هندبال نسیم ورزش
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، تیم هندبال نسیم ورزش ساری با سرمربیگری علیرضا بکماز و سرپرستی آرش سلامت با بکارگیری از هندبالیستهای بومی خود در حالی به مقابل تیم نشر دانش نوشهر خواهد رفت که در بازی گذشته خود مقابل تیم هیات آمل با نتیجه ۲۹ بر ۲۵ موفق به پیروزی شدند.
تیم هندبال نسیم ورزش ساری در دیدار رفت خود با تیم نشر دانش نوشهر در حالی که تا دقایق پایانی از حریف خود پیش بود نتیجه را با یک تفاضل یک گل
واگذار کرد.
تیم نسیم ورزش در این دیدار خانگی امیدوار است با شکست تیم نوشهری به صدر جدول گروه یک دست یابد.
محمد غلامی،و علیرضا بکماز دو تن از بازیکنان تراز اول کشور در تیم هندبال نسیم ورزش میباشند که توانسته اند عملکرد قابل قبولی از خودشان ارائه دهند.
این دیدار را میتوان حساس ترین دیدار این رقابتها قبل از فینال دانست و میتوان از آن به فینال زودرس یاد کرد.
تیم هندبال نسیم ورزش در سالن سید رسول حسینی شهرستان ساری روز جمعه آینده در ساعت ۱۶ به مصاف تیم هندبال نشر دانش نوشهر خواهد رفت.
لازم به ذکر است لیگ برتر هندبال مازندران مزین به نام شهدای استان با مدیریت هیات هندبال مازندران راه اندازی شده است و پویایی و نشاط خوبی در بین هندبالیست های سراسر استان با حضور تیم های متعدد در بخش آقایان و بانوان ایجاد کرده است.
به زعم  کارشناسان ورزشی برگزاری لیگ های استانی در رشته های مختلف استعدادهای ورزشی را شکوفا نموده و از سکون در آن رشته ورزشی جلوگیری خواهد کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو