تیم های نوشهر وقائمشهر قهرمان مسابقات بدمینتون جام شهدای مدافع حرم مازندران شدند

 

نسیم ورزش:  نهمین دوره مسابقات بدمینتون مازندران جام رمضان وگرامیداشت شهدای مدافع حرم این استان  با قهرمانی تیم نوشهردر بخش مردان وتیم قائمشهر در بخش زنان به کار خود پایان داد.

 در مسابقات بخش مردان که با رقابت حدود ۳۰ بدمینتون باز از شهرهای مازندران در سالن ورزشی حجاب آمل برگزار شد، پس از انجام ١۵ بازی تیم دونفره ‘ سعید سماعی و امیر رضا صفرپور’ از نوشهر به مقام نخست دست یافتند.
همچنین ترکیب ‘هادی زمانی و امیرمحمد برزنده’ از آمل در جای دوم قرار گرفتند وتیم ‘سینا کردی و سهیل درزی’ از آمل و’ محسن حسینی و بابک رمضانی’ از نوشهر به طور مشترک سوم شدند.
مسابقات بدمینتون بانوان جام رمضان گرامیداشت شهدای مدافع حرم مازندران هم پس از رقابت دو روزه در آکادمی بدمینتون حجاب مجموعه ورزشی داراب ساری با قهرمانی تیم ‘زهرا رحیمی و ازیتا احمدی’ از قائمشهرپایان یافت.
دراین رقابتها که حدود ۳۰بدمینتون باز از شهرهای مازندران با هم رقابت کردند، ‘دل آرام پارسا و فاطمه جوانیان’ از ساری دررده دوم ایستادند و تیم زهرا سیاوشی ، فاطمه عموزاده’ و سحر پاکدامن و فاطمه کریمی ‘ هر دو از قائمشهر به طور مشترک عنوان سومی را به خود اختصاص دادند.
در مسابقات انفرادی بدمینتون بانوان استان ، ‘کتایون راغب’ با برتری برابرخواهر خود ‘کیمیا راغب ازساری اول شد.
مقام سومی مشترک این رقابتها نیز به ‘ سوگند امیری و سعیده رحیمی’ ازقائمشهر رسید.
پیش ازاین قرار بود که مسابقات بدمینتون بانوان جام رمضان درشهرستان بابل برگزار شود که به علت عدم رعایت اصول فنی سالن برگزاری مسابقات لغو شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *