تیم های راه یافته به مرحله نهایی مسابقات هندبال ساحلی جوانان کشور

نسیم ورزش: تیم های راه یافته به مرحله نهایی مسابقات هندبال ساحلی جوانان باشگاه های کشور که به میزبانی مازندران در ساری درحال برگزاری است، مشخص شدند.هندبال ساحلی

در روز دوم وپایانی این مسابقات که در ساحل فرح آباد شهرستان ساری برگزار شد، تیم های ذغال سنگ طبس، رستوران حاج حسن ساری و هیات هندبال انزلی با کسب امتیازهای لازم به عنوان تیم های اول تا سوم به دور نهایی این مسابقات صعود کردند.
در دیدارهای برگزار شده روز یکشنبه تیم ذغال سنگ طبس با نتیجه ۲ بریک تیم رستوران حاج حسن ساری را شکست داد.
دیدار دو تیم درحالی با برتری تیم طبس به پایان رسید که نتیجه دو تیم در وقت قانونی یک بر یک بود که در وقت اضافه تیم ذغال سنگ طبس با گلزنی دراین نیمه موفق به شکست ۲ بریک میزبان خود درمجموع این مسابقه شد وصدرنشین گروه شد.
در دیگر دیدار برگزار شده این مسابقات تیم هیات هندبال انزلی با نتیجه ۲ برصفر برابر همنام خود از گرگان گذشت و در رده سوم ایستاد.
در مسابقات هندبال ساحلی جوانان باشگاه های کشور که امسال در دو منطقه شمال وجنوب برگزار می شود، چهار تیم ذغال سنگ طبس، رستوران حاج حسن ساری، هیات هندبال انزلی و گرگان گذشت از منطقه شمال دو روز در ساحل فرح آباد شهرستان ساری در مازندران با هم رقابت کردند.
به گفته رئیس هیات هندبال مازندران، سه تیم برتر منطقه شمال وسه تیم برتر منطقه جنوب به مرحله نهایی صعود و درنهایت در یک شهرستان به صورت متمرکز رقابت تا قهرمان امسال این مسابقات مشخص شود.
خسروابراهیم زاد افزود: این مسابقات با عنوان گرامیداشت یاد جان باختگان فاجعه غمبار منا نامگذاری و برگزار شد.
همچنین نخستین دوره مسابقات هندبال ساحلی نوجوانان باشگاه های کشور با حضور چهار تیم همزمان با این مسابقات در ساری برگزار شد که طی آن تیم هیات هندبال اصفهان با پیروزی برابر همشهری خود تیم بستان دولت آباد قهرمان شد وتیم رستوران حاج حسن ساری سوم شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو