تیم های ته جدولی لیگ یک ، همای سعادت نمایندگان مازندران

هفته هفتم رقابت های لیگ دسته یک فوتبال باشگاههای کشور در حالی عصر امروز شنبه با برگزاری ۹ مسابقه در شهرهای مختلف برگزار می شود که ۲ نماینده مازندران برای پیروزی برابر ۲ تیم انتهای جدولی حساب ویژه ای باز کرده اند.

 

تیم های ته جدولی لیگ یک

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش  ، در چارچوب هفته هفتم این رقابت ها ، تیم پرطرفدار نساجی مازندران از ساعت۱۶ و ۳۰ دقیقه امروز شنبه در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر میزبان تیم رده هیجدهمی و انتهای جدولی خیبر خرم آباد است.
شاگردان ‘ محمودفکری ‘ در تیم نساجی مازندران تا پایان هفته ششم این رقابت ها با کسب ۸ امتیاز در رده یازدهم جدول رده بندی این رقابت ها قرار دارند و پس از چهار تساوی متوالی در هفته های گذشته به دنبال کسب سه امتیاز خانگی هستند.
تیم پرطرفدار نساجی در بازی های خانگی خود از حمایت بیش از هفت تا هشت هزار تماشاگر سود می برد و با این برگ برنده ای که نسبت به دیگر تیم های لیگ یکی در اختیار دارد ، می تواند خود را در جمع مدعیان لیگ بالا ببیند.
تیم ریشه دار نساجی مازندران این روزها در وضعیتی است که برخی از دلسوزان فوتبال استان این روزها و در سکوت مالک باشگاه به دنبال درخواست کمک از مسئولان استانی و شهرستانی برای کم کردن مشکلات مالی تیمشان هستند تا با پرداخت بخشی از مطالبات بازیکنان این تیم که تاکنون ریالی به آنها داده نشده ، ایجاد انگیزه کنند.
فکری جوان هم به خوبی می داند که برای اضافه شدن به جمع مدعیان باید در دیدارهای خانگی امتیاز کامل را کسب کند و با در اختیار داشتن مهره های گران قیمتی همچون محمد عباس زاده و حسن نجفی می تواند سه امتیاز برابر خیبر خرم آباد را در جیب خود داشته باشد.
** خیبر از انصراف درخرم آباد تا حضور در قائمشهر
تیم قعرجدولی خیبرخرم آباد که تا پیش از دیدار هفته هفتم همانند نساجی در بی مهری مسئولینش با مشکلات شدید مالی دست و پنجه نرم می کرد ، درخواست انصراف از بازی برابر نماینده مازندران ورقابتهای لیگ را داده بود.
تیم خیبر تنها به لطف ۲ تساوی و کسب ۲ امتیاز ، در انتهای جدول رده بندی هیجده تیمی رقابت های لیگ دسته یک قرار دارد و با در اختیار داشتن ۲ بازیکن فصل گذشته نساجی ، به دنبال خلق شگفتی در قائمشهر خواهد بود.
این تیم که همچنین در ۲ بازی رفت و برگشت فصل گذشته این رقابت ها با نتیجه مشابه یک بر صفر مغلوب نساجی مازندران شده بود ، به دنبال انتقام شکست فصل قبل و کسب نخستین سه امتیاز این فصل خود در بیرون از خانه است.
** خونه به خونه در کویر
تیم متمول و پرستاره خونه به خونه دیگر تیم مازندران در هفته هفتم این رقابت ها در دیداری بیرون از خانه در یزد میهمان تیم فولاد این شهر است.
مسئولان خونه به خونه که در هفته های اخیر بیشتر به دنبال اثبات احقاق حق خود بابت از دست دادن چند امتیاز ناشی از اشتباهات داوری علیه تمیشان بودند ، با ستاره های این فصل تیمشان که هنوز نورافشانیشان در آسمان تیم پرهزینه لیگ تابیدن نگرفته ، در بیرون از خانه در اندیشه کسب سه امتیاز برابر تیم هفدهم و یک رده مانده به قعرجدول لیگ هستند.
هر چند تیم خونه به خونه در فصل گذشته در یزد و در نخستین دیدار پس از اخراج ‘ اکبر میثاقیان ‘ برابر این تیم ، تن به شکست یک برصفر دادند، امسال اما با هدایت ‘ علیرضا مرزبان ‘ و دستیاران پر کارنامه اش به دنبال جبران آن شکست و رسیدن به جمع تیم های مدعی لیگ هستند.
خونه به خونه برخلاف انتظار و تصور همگان از ۶ بازی گذشته خود در این رقابت ها فقط ۹ امتیاز کسب کرده و در رده نهم جدول قرار دارد و پیروزی در دل کویر و کسب سه امتیاز می تواند این تیم را تا چند رده در جدول ارتقاء دهد.
** مرزبان : دیگر نمی خواهیم امتیازها را از دست دهیم
هر چند سرمربی تیم خونه به خونه معتقد است که بازی برابر تیم های انتهای جدولی سخت است و این تیم ها انتحاری بازی می کنند ، ولی تاکید دارد که باید با هر قیمتی شده امتیازها را حفظ کرد .
علیرضا مرزبان روز جمعه به خبرنگار ایرنا گفت : تیم ما درچند هفته گذشته بازی های خوبی را به نمایش گذاشت، اما برخی عوامل در بیرون از زمین مانع از کسب پیروزی شده بود.
وی افزود : دیگر نمی خواهیم امتیازها را به راحتی از دست دهیم ، رقبای ما با کسب امتیازهای لازم در بالای جدول هستند و ما باید با عملکرد بهتر در بازی های پیش رو هرچه سریع تر به جایگاه واقعی خودمان که بالای جدول است ، برسیم.
مرزبان یادآورشد : استراتژدی تیم خونه به خونه صعود به لیگ برتر است و تمام تلاش بازیکنان و کادر فنی این تیم تحقق این خواسته و شاد کردن مردم مازندران و هواداران بابلی این تیم است.
لیگ دسته یک فوتبال باشگاههای کشور با حضور ۱۸ تیم درحال برگزاری است.
مازندران با ۲ تیم خونه به خونه ونساجی در این رقابت ها حضور دارد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *