ایران شانس کسب جواز حضور در جام جهانی را دارد/ ۹۰ درصد بازیکنان تیم ملی کمتر از ۲۵ سال سن دارند

نسیم ورزش: سرمربی تیم ملی هاکی بانوان از تیم هاکی بانوان کشورمان بعنوان تیمی نام برد که شانس کسب جواز حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ را دارد .

هاکی بانوان

نیلوفر عبدی درحاشیه برگزاری اردوی آمادگی تیم ملی هاکی بانوان در ساری گفت که حضوربازیکنان جوان ، فنی و مستعد درترکیب تیم ملی به همراه برگزاری اردوهای متعدد زمینه و بستر خوبی برای آمادگی بازیکنان ایجاد کرده است .
وی با اشاره به تاکید و برنامه فدراسیون هاکی مبنی بر جوانگرایی و استفاده از بازیکنان جوان ، ادامه داد : این روند باعث شده تا با استعدادیابی و شناسایی , بازیکنان فنی با قدرت بدنی بالا به تیم ملی فراخوانده شوند .
سرمربی تیم ملی هاکی بانوان به حضور ۲۰ بازیکن از ۱۰ استان کشور در اردوی این تیم در ساری اشاره کرد و افزود: ۹۰ درصد بازیکنان حاضر دراین تیم کمتر از ۲۵ سال سن دارند .
وی از تصمیم فدراسیون هاکی مبنی بر استفاده از بازیکنان جوان در ترکیب تیم ملی هاکی بانوان به عنوان ایده و فکر خوبی نام برد که منجر به پشتوانه سازی این رشته ورزشی می شود .
عبدی ادامه داد : با پرورش و آماده سازی بازیکنان جوان در قالب اردوهای آمادگی تیم ها باعث می شود تا پشتوانه های خوبی در رشته ورزشی هاکی فراهم شود .
به گفته سرمربی تیم ملی هاکی بانوان با حمایت های رئیس و نایب رئیس فدراسیون هاکی اردوهای آمادگی خوب به همراه امکانات و تجهیزات موردنیاز برای تیم ملی بانوان فراهم شده است .
وی به سابقه حضور تیم هاکی بانوان در میادین ورزشی جهانی و آسیایی اشاره کرد و ادامه داد: هرچند تاکنون تیم ایران نتوانسته است به نتایج راضی کننده جایگاه های اول تا سومی اسیا دست یابدولی برنامه ریزی های منسجم و مدون امسال روند خوبی را برای این تیم رقم خواهد زد.
تاکنون تیم ملی هاکی بانوان ایران توانسته که در سالهای قبل عنوان چهارم و پنجم مسابقات آسیایی را کسب کند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *