تیم نکا قهرمان مسابقات اسکیت سرعت پسران مازندران شد

 

نسیم ورزش: تیم نکا در پایان نهمین دوره مسابقات اسکیت سرعت پسران مازندران با کسب ۳ نشان طلا ، ۴ نقره و ۳ برنز قهرمان این رقابت ها شد.

 در این مسابقات که با حضور ۵۲ ورزشکار از ۹ شهر بابل ، نکا ، ساری ، جویبار ، نور ، محمود آباد ، نوشهر ، آمل و رستمکلا در پست اسکیت محمودآباد برگزار شد ، تیم نکا با کسب ۷۰ امتیاز قهرمان شد ، بابل با ۵۴ و ساری با ۳۷ امتیاز دوم و سوم شدند.
در بخش انفرادی این رقابت ها و در ماده ۲۰۰ متر رده سنی نونهالان که در دو رده سنی برگزار شد در رده اول نونهالان ابوالفضل نوپور از ساری در جایگاه نخست ایستاد و ابوالفضل قاسمی و آرین رستمی هر دو از نکا به ترتیب دوم و سوم شدند.
در رده دوم نونهالان و در همین ماده محمد امین بقایی از نکا اول شد ، ایلیا فرخی از نور دوم شد و محمد امین بقایی از نکا در جایگاه سوم ایستاد.
در دو ماده ۲۰۰ متر رده سنی اول نوجوانان شایان شیخی از نکا مدال طلا را به گردن آویخت و امیر محمد ابوالقاسمی دیگر همشهری وی دوم شد و ایلیا قادری از جویبار در جایگاه سوم ایستاد.
در همین رده سنی و در ماده ۵۰۰ متر شایان شیخی و امیر محمد ابوالقاسمی هر دو از نکا به ترتیب اول و دوم شدند و علی گودرزی هم مدال برنز را بر گردن آویخت .
در ۳۰۰ متر رده سنی دوم نوجوانان ، محمد مهدی ملا آقاجانی از بابل اول شد، امیرحسین قاسمی از نکا مدال نقره گرفت و سینا قاضی پور از نوشهر( ب) در جایگاه سوم ایستاد.
در ۱۰۰۰ متر این رده محمد مهدی ملا آقاجانی از بابل ، سینا قاضی پور از نوشهر( ب) و امیرحسین قاسمی از نکا به ترتیب اول تا سوم شدند.
در ماده ۳۰۰ متر رده سنی اول جوانان سید محمد حسین زاده از بابل و عماد ابراهیمی از آمل به ترتیب اول و دوم شدند.
در ماده ۱۰۰۰ متر همین رده سنی سید محمد مهدی حسینی از بابل و عماد ابراهیمی از آمل به ترتیب مدال طلا و نقره را از آن خود کردند.
در ماده ۳۰۰ متر رده سنی دوم جوانان امیر حسین مختاری از ساری در جایگاه نخست ایستاد و عماد ابراهیمی از آمل و احمد ابراهیمی از نکا به تر تیب دوم و سوم شدند.
در ۱۰۰۰متر این رده سنی امیر حسین مختاری از ساری ، احمد ابراهیمی از نکا و آرمین قلی زاده از آمل به ترتیب در جایگاه اول تا سوم ایستادند.
در ماده ۳۰۰ متر رده سنی بزرگسالان محمد قلی زاده از بابل و سهیل جعفری از ساری به ترتیب اول و دوم شدند و رشید کیان فرد از نوشهر و ابراهیم ایزد پناه از نور مشترکا سوم شدند.
در همین رده سنی و در ماده ۱۰۰۰ متر محمد قلی زاده از بابل ، سهیل جعفری از ساری و رشید کیان فرد از نوشهر (ب) به ترتیب مدال طلا ، نقره و برنز این رده را از آن خود ساختند.
بیش از دوهزار ورزشکار مازندرانی در رشته اسکیت فعالیت می کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو