تیم نساجی مازندران مهمان راه‌آهن تهران است

نسیم ورزش : در هفته شانزدهم لیگ دسته یک، تیم فوتبال نساجی مازندران مهمان راه‌آهن تهران است.

نساجی مازندران مهمان راه‌آهن تهران

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش در هفته شانزدهم لیگ دسته یک، تیم فوتبال نساجی مازندران  به مصاف راه‌آهن تهران می رود .

 بازی  این دو تیم ،ساعت ۱۴ روز چهارشنبه در ورزشگاه شهید درخشان صباشهر برگزار می‌شود.

 نساجی مازندران  هفته ی گذشته در غیاب فکری سرمربی این تیم و هدایت مسگر ساروی بازی خود  مقابل فولاد یزد را با پیروزی پشت سر گذاشت و در مکان چهارم جدول قرار گرفت.

همچنین تیم فوتبال خونه به خونه مازندران در هفته جاری در دیداری خانگی میزبان تیم صدرنشین ملوان بندرانزلی است.

“مهدی محمدی” فرماندار شهرستان قائم شهر صبح امروز در گفتگو با خبرنگار نساجی اسپرت از انجام توافقات اولیه با سرمایه گذار جدید برای خرید باشگاه نساجی خبر داد.

محمدی افزود: جلسه ای عصر روز یکشنبه با حضور دونماینده مردم قائمشهر در مجلس شورای اسلامی و مدیرکل ورزش استان مازندران و شخص بنده در تهران برگزار که طی آن توافقات اولیه با سرمایه گذار جدید انجام شد. فرماندار قائم شهر با خودداری از نام خریدار جدید نساجی از تماس تلفنی با استاندار مازندران و قول همکاری ایشان با سرمایه گذار جدید در چارچوب قانون سخن گفت. لازم به یادآوریست نساجی قدیمی ترین تیم فوتبال استان مازندران هم اکنون با مشکلات فروان مالی روبروست و مهدی پرهام مالک این تیم از ادامه تیمداری انصراف داده است. این اتفاق درحالیست که پرهام روز گذشته طی حکمی عبدالحمید رمضانی را بعنوان مدیرعامل جدید باشگاه نساجی منصوب کرد. وی پیش از این بعنوان قائم مقام در باشگاه فعالیت داشته است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *