تیم ملی والیبال جوانان ایران قابلیت رسیدن به جمع ۴ تیم برتر دنیا را دارد

 نسیم ورزش: سرمربی بابلسری تیم ملی جوانان ایران گفت: تیم ملی والیبال جوانان ایران قابلیت رسیدن به جمع ۴ تیم برتر دنیا را دارد .مازندران رده سوم رقابت‌های والیبال المپیاد ورزش‌های کارگری را تصاحب کرد

فرهاد نفرزاده در پایان برگزاری دیدار این تیم برابر نماینده قزاقستان در رقابت های والیبال قهرمانی آسیای مرکزی در ساری به خبرنگاران گفت : کادر فنی تیم ملی جوانان ، برنامه های گسترده و بسیار دقیقی برای پیشرفت این تیم تدوین کرده و انتظار داریم با اجرای کامل آن بتوانیم به هدف اصلی خود که کسب عناوین ارزشمند در مصاف با تیم های برتر دنیا است را دست پیدا کنیم .

وی بیان کرد : برنامه ریزی دو ساله تیم ملی جوانان شهریور ماه امسال به پایان می رسد و با توجه به آمادگی بسیار مناسب بازیکنان ، رسیدن به جمع ۴ تیم برتر دنیا در رقابت های جهانی ، دور از دسترس نیست .

سرمربی بابلسری تیم ملی جوانان ایران به برگزاری رقابت های والیبال آسیای مرکزی اشاره کرد و گفت : این رقابت ها فرصت بسیار مناسبی برای محک زدن بازیکنان کم تجربه تیم ملی جوانان است تا با ارائه قابلیت ها، خود را به کادر فنی تیم تحمیل کنند .

نفرزاده ادامه داد:والیبال مازندران دارای توانمندی و پتانسیل های فراوانی است که برگزاری این گونه مسابقات می تواند زمینه شکوفایی و کشف استعدادهای جدید را فراهم کند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *