تیم ملی والیبال با نام مازندران در تورنمنت ساری شرکت می‌کند

نسیم ورزش: رئیس هیئت والیبال مازندران گفت: تیم ملی والیبال (ب) ایران در تورنمنت ساری با نام تیم مازندران شرکت می‌کند.

خبرگزاری فارس: تیم ملی والیبال با نام مازندران در تورنمنت ساری شرکت می‌کند
 

سید میلاد تقوی  با بیان اینکه کنفدراسیون والیبال آسیا به درخواست ایران برای حضور تیم ملی (ب) در تورنمنت ساری جواب مثبت داد، اظهار کرد: این تورنمنت با حضور کشورهای قزاقستان، هند، ایران (ب) و تیم ملی زیر ۲۳ سال برگزار می‌شود.

وی ضمن عنوان اینکه با توجه به حضور متعدد بازیکنان مازندرانی در تیم ایران (ب)، این تیم با نام مازندران در این تورنمنت به میدان می‌رود، افزود: هدایت این تیم برعهده دراگان اسویتوزاروویچ است.

رئیس هیئت والیبال مازندران بیان کرد: پس از مدتی زیاد یک تورنمنت مهم والیبال در ساری برگزار می‎شود که از تماشاگران مازندرانی به‌ ویژه ساروی می‌خواهیم که برای تشویق و حمایت تیم مازندران در سالن جهان پهلوان سید رسول حسینی حضور یابند.

این مسئول با بیان اینکه تورنمنت والیبال در روزهای چهارم تا ششم اردیبهشت‌ماه برگزار می‎شود، خاطرنشان کرد: تیم‌های قزاقستان و هند، روز دوم اردیبهشت‎ماه وارد تهران شده و از آنجا راهی شهر ساری میزبان این تورنمنت می‎شوند.

تقوی با اعلام اینکه تیم ملی والیبال زیر ۲۳ سال ایران با هدایت پیمان اکبری در این رقابت‎ها شرکت می کند، تصریح کرد: این تیم برای نخستین دوره رقابت‌های زیر ۲۳ سال قهرمانی آسیا و انتخابی جهانی که ۲۲ تا ۳۰ اردیبهشت‌ ماه در میانمار برگزار می‎شود، در تورنمت ساری آماده می شود.

وی در پایان با بیان اینکه برای میزبانی این مسابقات تلاش‌های زیادی از سوی مسئولان انجام شد، گفت: برای میزبانی شایسته و بی‌نقص این تورنمنت در ساری، چندین جلسه با حضور اعضای ستاد برگزاری این رقابت‌ها انجام شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *