تیم ملی والیبال ایران به لهستان باخت اما امتیاز گرفت

 

نسیم ورزش: تیم ملی والیبال ایران در چهارمین دیدار خود از لیگ جهانی ۲۰۱۵ برای دومین بار مقابل لهستان با نتیجه ۳ بر ۲ شکست خورد، اما به نخستین امتیازش در این رقابت ها دست یافت.

تیم ملی والیبال ایران از ساعت ۲۲:۵۰ روز شنبه ۱۶ خرداد برای دومین بار به مصاف لهستان رفت. لهستانی ها روز گذشته بازی نخست را با نتیجه ۳ بر یک به سود خود تمام کرده بودند. آن ها انگیزه زیادی داشتند تا چهارمین برد متوالی خود را در لیگ جهانی امسال کسب کنند. در مقابل شاگردان اسلوبودان کواچ به دنبال نخستین امتیازهای خود بودند.

 

تیم ملی والیبال ایران با ترکیب سعید معروف، شهرام محمودی، میلاد عبادی‌پور، فرهاد قائمی، سید محمد موسوی، عادل غلامی و فرهاد ظریف بازی و پیراهن سفید رنگ بازی را آغاز کرد.

 

نواکوفسکی، کورک، فابیان، کوبیاک، میکا و زاتورسکی با پیراهن های سرخ برای لهستان به میدان رفتند.

 

 تیم ملی والیبال ایران در دومین دیدارش مقابل لهستان با نتیجه ۳ بر ۲ و امتیازهای ( ۲۲-۲۵، ۲۵-۲۲، ۲۵-۱۶ و ۲۲-۲۵ و ۱۵- ۶ ) شکست خورد .

 

این چهارمین باخت متوالی تیم ملی والیبال ایران در لیگ جهانی ۲۰۱۵ بود. تیم ملی والیبال ایران با کسب یک امتیاز از چهار بازی نخست خود باید در ادامه این رقابت‌ها به مصاف روسیه برود. ملی پوشان ایران از ساعت ۱۹:۴۰ روزهای ۲۳ و ۲۴ خرداد باید در کازان با روسیه دیدار کنند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *