تیم ملی مو‌ی‌تای ایران در تنکابن اردو زد

 
نسیم ورزش: تیم ملی موی‌تای جمهوری اسلامی ایران برای حضور در مسابقات ۲۰۱۵ تایلند در مرحله سوم به مدت ۱۵ روز از امروز در تنکابن اردو زد.

سرپرست تیم ملی موی‌تای جمهوری اسلامی ایران  گفت: اردوی تدارکاتی تیم ملی موی‌تای برای حضور قدرتمندانه در مسابقات ۲۰۱۵ که ۲۵ مرداد در بانکوک برگزار می‌شود با شرکت ۱۲ ملی پوش و پنج ملی‌پوش جوانان در مرحله سوم به مدت ۱۵ روز در غرب مازندران و شهرستان تنکابن اردو زده است.

عبدالرضا مشکور اظهار کرد: این تیم مرحله نخست اردوهای تدارکاتی خود را در مجموعه انقلاب تهران و مرحله دوم آن را نیز با موفقیت در سنندج به پایان رسانده و هم‌اکنون روزی دو مرحله صبح و عصر و در فضایی با نشاط تلاش می‌کند تا به حداکثر ظرفیت آمادگی خود برسد که با توجه به کوشش جمعی کادر فنی، مدیریتی و ورزشکاران در حال حاضر سطح آمادگی بچه‌ها بسیار خوب است.

مشکور با اشاره به اینکه تیم موی‌تای ایران جایگاه بسیار خوبی در رنکینگ جهانی و آسیا دارد، افزود: سه ماه قبل و در مسابقات ساحلی پوکت تایلند، تیم ملی ساحلی ما  پس از کشور میزبان به نایب قهرمانی رسید که این اتفاق مبارک موجب ارتقاء جایگاه ایران در رنکینگ آسیایی آن از رتبه دوازدهم به چهارم شده است.

سرپرست تیم ملی موی‌تای ایران که مربی این تیم و رئیس هیئت شهرستان تنکابن و هیئت موی‌تای مازندران را نیز بر عهده دارد، خاطرنشان کرد: در حال حاضر بعد از کشور تایلند که موسس این رشته رزمی است کشورمان جدای از رنکینگ محاسبه شده از نظر سطح فنی و رشد و توسعه در رتبه دوم آسیا قرار دارد و این امیدواری برای حضور در مسابقات ۲۰۱۵ برای کسب سه تا چهار مدال طلا وجود دارد.

وی در پایان گفت: شرایط و وضعیت محل برگزاری اردوی تنکابن بسیار مساعد است و همکاری خوبی از سوی مسئولان استان به‌ویژه در شهرستان تنکابن برای برگزاری بهتر این اردو با مجموعه تیم ملی موی‌تای برقرار است که بسیار مطلوب است.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *