تیم ملی فوتبال ایران وارد رم شد

تیم ملی فوتبال ایران که برای برگزاری اردوی تدارکاتی و دیدارهای دوستانه بامداد شنبه تهران را به قصد فلورانس ترک کرده بود، دقایقی قبل از طریق فرودگاه بین المللی لئوناردو داوینچی وارد رم شد.

تیم ملی فوتبال ایران

 

به گزارش پایگاه خبری ورزشی نسیم وورزش ، تیم ملی فوتبال کشورمان با ۲۳ ملی پوش به منظور برگزاری اردوی ۱۳ روزه راهی فلورانس ایتالیا شده و قرار است اشکان دژاگه و پژمان منتظری نیز در ایتالیا به تیم ملی ملحق شوند.
تیم ملی فوتبال ایران که با هدایت کارلوس کی روش پرتغالی خود را برای رقابت های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در آسیا آماده می کند، از فرودگاه داوینچی شهر رم عازم آکادمی فوتبال این کشور در «کوورچانو» در شهر فلورانس می شود.
تیم ایران ۲۰ روز دیگر در نخستین دیدار خود در این رقابت ها در تهران میزبان تیم ملی قطر است.
این نخستین باری است که تیم ملی کشورمان در کوورچانو به تمرین خواهد پرداخت. بازیکنان تیم ملی به همراه کی روش در اردوی ایتالیا دو دیدار دوستانه خواهد داشت.
نخستین دیدار تیم ملی روز جمعه (۲۹ مرداد) ساعت ۱۸ به وقت محلی در شهر فورلی با تیم S.P.A.L. در استادیوم «مورگانی» برگزار می شود، تماشای این دیدار برای عموم آزاد است و دومین دیدار دوستانه نیز دوم شهریور با تیم ملی سری «ب» زیر ۲۱ سال ایتالیا برگزار خواهد شد.
ایران که خود را برای رقابت های جهانی روسیه در سال ۲۰۱۸ آماده می کند در صدر رتبه بندی آسیا قرار دارد. تیم ملی فوتبال کشورمان چهارم شهریورماه ایتالیا را به مقصد تهران ترک می کند.
فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) در جدیدترین رده بندی خود اعلام کرد که تیم ملی فوتبال ایران با ۶۷۴ امتیاز همچنان بهترین تیم آسیا است و براساس این رده بندی در رده ۳۹ جهان نیز جای دارد.
تیم ملی فوتبال ایران در رده بندی جهانی حتی بالاتر از تیم هایی مانند سوئد، پاراگوئه و دانمارک قرار دارد. ایران در قاره آسیا همچنان بهترین تیم است و تیم های کره جنوبی، ژاپن، ازبکستان و استرالیا به ترتیب در رده های دوم تا پنجم ایستاده اند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *