رسانه های مالزیایی: تیم ملی فوتبال اسپانیا به سختی از ایران امتیاز گرفت

نسیم ورزش : بسیاری از رسانه های مالزیایی با انعکاس نتایج مسابقه تیم ملی فوتبال ایران و اسپانیا در جام جهانی ۲۰۱۸ نوشتند که تیم ملی فوتبال اسپانیا به سختی توانست سه امتیاز لازم خود را در بازی با تیم ایران در کازان روسیه به دست آورد.

تیم ملی فوتبال اسپانیا

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ بازی تیم ملی فوتبال اسپانیا برابر ایران از سری مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه ساعت ۲ صبح به وقت محلی مالزی آغاز و با نتیجه یک بر صفر به نفع اسپانیا به پایان رسید.
این مسابقه با بازتاب گسترده ای در رسانه های مالزیایی روبه رو شد.
روزنامه نیواستریت تایمز دراین زمینه به نقل از ‘فرناندو هیرو’ سرمربی تیم اسپانیا گزارش داد: بازی ایران و اسپانیا سخت و کاملا پیچیده بود.
این رسانه مالزیایی افزود: تیم اسپانیا بازی را خوب شروع کرد و گام های درستی هم در این مسابقه برداشت اما تیم ایران نیز بسیار سخت و قوی کار کرد.
هیرو سرمربی تیم اسپانیا در پایان دیدار تیمش با ایران گفت که امتیاز گرفتن از ایران کار بسیار دشواری بود.
روزنامه منطقه ای استار نیز به نقل از کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گزارش داد: تیمش برای مقابله با پرتغال تمام توان خود را به کار می گیرد.
این روزنامه نوشت : ایران که در چند دوره اخیر به مسابقات جام جهانی راه یافته در رویای عبور از مرحله اولیه و رسیدن به مرحله حذفی جام جهانی است.
استار به نقل از کی روش افزود: ما در بازی با اسپانیا آماده سختی بیشتر و رقابت تنگاتنگ و استفاده از شانس خود بودیم و این خصلت فوتبال است به هرحال تیم ما شایسته نتیجه بهتری بود.
این رسانه پرتیراژ مالزیایی همچنین نوشت: کی روش تاکید کرد که تیم ایران قوی و موثر در مسابقه با پرتغال مسیر جام جهانی را ادامه می دهد.
فری مالزی تودی دیگر رسانه بومی مالزی نیز صبح پنجشنبه از کازان روسیه گزارش داد: با نتیجه بازی ایران و اسپانیا، اکنون تیم ملی اسپانیا در صدر گروه ب ، پرتغال در جایگاه دوم و ایران در جایگاه سوم قرار گرفت و مغرب از دور بازی ها حذف شد.
این روزنامه مالایی زبان نوشت: ایران با حفظ سه امتیاز از دو بازی هنوز در رویای رسیدن به مرحله حذفی مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه است.
براین اساس ، ایران به عنوان نماینده آسیا در نیمه اول با تلاش گسترده و به طرز شگفت آوری در مقابل نماینده اروپا نتیجه را مساوی تمام کرد اما در نیمه دوم با تک گل ‘کوستا’ امتیاز این مسابقه را از دست داد.
این رسانه مالایی تاکید کرد ایران دستکم دو موقعیت موثر برای گل زدن به تیم اسپانیا را از دست داد.
روزنامه انگلیسی زبان سان دیلی نیز درگزارشی نوشت: اسپانیا با خوش اقبالی و گل کوستا توانست نخستین پیروز خود را در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه برابر ایران به دست آورد.
طبق این گزارش، تک گل کوستا در نیمه دوم بازی و به سختی با عبور از سد دفاعی تیم ایران وارد دروازه این کشور شد.
این روزنامه نوشت : حامیان تیم ملی ایران در روسیه به طور تمام عیار تیم خود را مورد حمایت قرار دادند و اکنون این تیم باید آماده مقابله با پرتغال باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو