تیم ملی جودو مردان ایران در میان ۱۲۶ کشور چهارم شد

نسیم ورزش : تیم ملی جودو مردان ایران در میان ۱۲۶ کشور چهارم شد / تیم ملی سه نفری جمهوری اسلامی ایران ،با کسب یک مدال طلا و یک برنز در میان ۱۲۶ کشور شرکت کننده در رقابت های جهانی جودوی باکو ، مقام چهارم را به خود اختصاص داد .

تیم ملی جودو مردان ایران

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ «محمد منصوری» سرمربی تیم ملی ایران ، شامگاه چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ، نتایج جودوکاران کشورمان را بسیار رضایت بخش خواند و گفت : متاسفانه جواد محجوب جودوکار وزن به اضافه ۱۰۰ کیلوگرم کشورمان به دلیل آسیبی که از ناحیه زانو دید ، نتوانست مسابقه را ادامه دهد .
وی افزود : در این دوره از رقابت ها محمد محمدی بریمانلو در وزن منهای ۷۳ کیلوگرم مدال برنز را کسب کرد و سعید ملایی نیز در وزن منهای ۸۱ کیلوگرم بار دیگر خود را اثبات کرد .
منصوری گفت: پس از این مسابقات جهانی ،برنامه اصلی تیم ملی ایران کسب سهمیه المپیک و حضور در مسابقات المپیک است و باید سعی کنیم با حفظ این تیم با یک سهمیه خوب در مسابقات المپیک حضور داشته باشیم و به مهمترین هدف یعنی کسب مدال المپیک برسیم .
وی اضافه کرد: با توجه به نتایج جودوکاران کشورمان در رقابت های جهانی جودو در باکو می توان گفت که تیم ملیایر ان رشد و صعود خوبی دارد.
منصوری ابراز امیدواری که این رشد و صعود همچنان ادامه داشته باشد و جودوی ایران بتواند با اضافه کردن نفرات جدید و جوان ، تیم کامل تری در آینده تشکیل دهد.
در رقابت های جهانی جودو ی باکو ، تیم ملی مردان ژاپن با کسب دو مدال طلا ، دو نقره و ۳ برنز اول ، تیم ملی کره جنوبی با دو مدال طلا و یک برنز دوم و گرجستان با یک مدال طلا ، یک نقره و یک برنز سوم شدند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو