تیم ملی بسکتبال نوجوانان عراق آملی‌ها را شکست دادند

نسیم ورزش: تیم ملی بسکتبال نوجوانان عراق در دیداری دوستانه تیم منتخب نوجوانان آمل را شکست داد.

خبرگزاری فارس: تیم ملی بسکتبال نوجوانان عراق آملی‌ها را شکست دادند
 

 تیم ملی بسکتبال نوجوانان عراق در دیداری دوستانه توانست منتخب نوجوانان بسکتبالیست آملی را شکست دهد.

این دیدار تدارکاتی در سالن ورزشی سرپوشیده پیامبر اعظم (ص) دنبال شد که در آن آملی‌ها با نتیجه ۴۵ بر ۸۴ مغلوب حریف عراقی خود شدند.

با توجه به روزهای ابتدایی سال ۹۴، حضور تماشاگران در این سالن ورزشی نشان از آغاز سال ورزشی پرشور در آمل دارد که بانوان علاقه‌مند نیز در کنار دیگر هواداران به تشویق تیم محبوب خود پرداختند.

تیم ملی بسکتبال نوجوانان عراق با ترکیب کامل و کادر فنی خود در قالب تور گردشگری از سوی یکی از آژانس‌های مسافرتی با هماهنگی اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آمل از روز ۱۱ فروردین ماه امسال وارد مازندران شدند.

این تور گردشگری در کنار تفریح دست به برگزاری اردوی آماده‌سازی زد که هم‌اکنون تمرینات این تیم در بابل برگزار می‌شود.

قرار بود این اردو در شهرستان آمل تدارک دیده شود که به دلیل مهیا نبودن سالن ورزشی شهدای «خانه بسکتبال» و همچنین عدم ارائه نامه رسمی از سوی فدراسیون بسکتبال عراقی‌ها راهی بابل شدند.

تیم ملی بسکتبال نوجوانان عراق خود را برای حضوری قدرتمند در مسابقات قهرمانی بسکتبال نوجوانان آسیا که امسال به میزبانی کشور بحرین برگزار می‌شود، مهیا می‌کنند.

این تیم تا روز ۱۸ فروردین ماه در مازندران تمرینات خود را دنبال می‌کند.

به گزارش فارس، مسئولان برگزاری تور گردشگری و اردوی آماده‌سازی تیم ملی بسکتبال نوجوانان عراق به دنبال برگزاری دیدارهای تدارکاتی دیگر برای این کشور در روزهای آینده هستند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *