تیم مازندران مقتدرانه قهرمان شمشیربازی نوجوانان کشور شد

نسیم ورزش : دبیر هیات شمشیربازی مازندران گفت: تیم مازندران بدون حضور تیم فلوره مقتدرانه قهرمان شمشیربازی نوجوانان کشور شد.
قهرمان شمشیربازی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ مسعود رمضانی با اشاره به درخشش شمشیربازان نوجوان مازندران در قهرمانی کشور اظهار کرد: پس از درخشش فوق‌العاده شمشیربازان نونهال مازندرانی در جشنواره کشوری، تیم اسلحه سابر و اپه مازندران با کسب نتایج درخشان در غیاب تیم فلوره با اقتدار قهرمان کشور شد.

وی با بیان اینکه مسابقات شمشیربازی نوجوانان قهرمانی کشور به میزبانی استان اردبیل برگزار شد، افزود: در این مسابقات تیم اسلحه سابر قهرمان شد و تیم اپه نیز به مقام نایب قهرمان دست یافت و در نتایج کلی سابر، اپه و فلوره تیم مازندران با اقتدار با کسب ۱۷۲ امتیاز قهرمان کشور شد.

دبیر هیات شمشیربازی مازندران درباره مدال‌آوران شمشیربازی مازندران تصریح کرد: در مسابقات اسلحه سابر میعاد عابدینی با برتری مقابل تمامی حریفان به مدال طلا رسید، احمدرضا حق مراد در اسلحه اپه به مدال نقره و عرفان شکوهی نیز در اسلحه سابر برنزی شد.

رمضانی درباره مسابقات شمشیربازی جوانان قهرمانی کشور در اردبیل ادامه داد: این مسابقات در بخش انفرادی با درخشش شمشیربازان مازندرانی پایان یافت و طی روزهای آینده نیز مسابقات تیمی برگزار می‌شود.

وی گفت: احمدرضا شهمیری با اقتدار در اسلحه سابر صاحب مدال طلا شد و شاهین قاسمی نیز در اسلحه اپه به مدال نقره دست یافت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو