تیم فوتسال شهروند در فصل جدید تقویت می‌شو

نسیم ورزش: مدیرعامل تیم فوتسال شهروند ساری گفت: شهروند از تیم‌های پرطرفدار فوتسال کشور است و قطعا در فصل جدید از هر نظر تقویت می‌شود.نجاریان

سعید نجاریان  با بیان اینکه فصل جدید لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور هفته آینده در محل فدراسیون فوتبال با حضور نماینده باشگاه‌ها قرعه‌کشی می‌شود، اظهار کرد: تیم شهروند ساری به عنوان تنها نماینده فوتسال شمال کشور در این مسابقات حضور دارد.

وی با اشاره به اینکه برای حضوری قدرتمند در فصل جاری تیمی کاملا متفاوت راهی لیگ خواهیم کرد، بیان داشت: شهروند از تیم‌های پرطرفدار فوتسال کشور است و قطعا در این دوره از لیگ از هر نظر تقویت می‌شود.

مدیرعامل تیم فوتسال شهروند ساری با اشاره به اینکه برای فصل‌جاری بازیکنان جوان بومی ولی با تجربه جذب می‌شوند، افزود: در چند سال اخیر با توجه به هزینه‌هایی که برای تیم شد، در کسب نتایج انتظارات برآورده نشد.

نجاریان درباره انتخاب سرمربی تیمش، اظهار داشت: با ابطحی سرمربی فصل گذشته شهروند جلسه گذاشتیم و توافقات اولیه صورت گرفت و به احتمال زیاد هدایت شهروند برای فصل آینده نیز با ابطحی خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه فصل جدید لیگ برتر فوتسال کشور از نوزدهم تیرماه با حضور ۱۴ تیم آغاز می‌شود، گفت: پس از مراسم قرعه‌کشی تمرینات تیم برای حضور قدرتمند در لیگ با حضور سرمربی و بازیکنان برگزار می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو