تیم فوتسال بانوان استقلال ساری سرمربی جدیدش را شناخت

نسیم ورزش : تیم فوتسال بانوان استقلال ساری یک هفته مانده تا شروع فصل جدید مسابقات لیگ برتر بانوان باشگاههای ایران سرمربی جدیدش را شناخت .

تیم فوتسال بانوان استقلال

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ این تیم که تنها نماینده مازندران در لیگ برتر فوتسال بانوان کشور است ، سمیه خلیلی را در فصل جدید به عنوان سرمربی با خود همراه کرده است .
پیش از این و در فصل گذشته لیگ برتر نجمه مسلمی سرمربیگری این تیم را بر عهده داشت.
سرپرست تیم استقلال ساری گفت که که ژینو رستمی کاپیتان تیم ملی فوتسال جوانان ، فاطمه حجازی دروازه بان تیم ملی نوجوانان و شیرین اسماعیلی هم به عنوان بازیکنان جدید به این تیم پیوسته اند.
پیش از باشگاه استقلال ساری قرارداد هفت بازیکن فصل گذشته خود را تمدید کرده بود.
رعنا محمدی گفت که در فصل جدید لیگ برتر ، تیم استقلال ساری با حدود ۹۰ درصد بازیکن بومی به میدان می رود و ترکیب سنی بازیکنان نیز بسیار جوان تر از فصل گذشته شده است .
وی افزود که تمرینات آماده سازی تیم استقلال با حضور ۱۶ بازیکن اگر چه دیرهنگام ولی اکنون زیر نظر کادر فنی در سالن ورزشی مرحوم بهروش ساری در حال برگزاری است .
فصل جدید مسابقات لیگ برتر فوتسال زنان ایران از ۱۲ مرداد ماه آغاز می شود.
تیم استقلال ساری در هفته نخست در بازی خانگی میزبان تیم پالایش نفت آبادان قهرمان فصل گذشته این مسابقات است و در هفته های بعدی نیز باید به مصاف تیم های شیراز ، دانشگاه آزاد و ملی حفاری اهواز تیم های بالای جدولی فصل گذشته برود.
تیم استقلال ساری در فصل گذشته مسابقات لیگ برتر فوتسال بانوان باشگاههای کشور با کسب فقط ۷ امتیاز از ۲۲ بازی خود در رده یازدهم و یک رده مانده به انتهای جدول رده بندی لیگ برتر قرار گرفت و به لطف فدراسیون فوتبال دو تیم انتهای جدول از خطر سقوط نجات یافتند و در لیگ برتر ماندنی شدند.
در پایان فصل گذشته و سیزدهمین دوره لیگ برتر فوتسال زنان ایران تیم پالایش نفت آبادان قهرمان شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو