تیم فوتسال امید شهروند ساری را با برتری پرگل آغاز کرد

نسیم ورزش : تیم فوتسال امید شهروند ساری دور برگشت لیگ برتر فوتسال امیدهای کشور را با برتری پرگل آغاز کرد.
تیم فوتسال امید شهروند ساری

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ مسابقات دور برگشت لیگ برتر فوتسال امیدهای کشور در گروه دوم از روز دوشنبه ۸ مردادماه ۹۷ با حضور ۶ تیم شهروند ساری، سوهان محمدسیما قم، شهرداری رشت، موعود پیرادل مشهد، پرسپولیس خوزستان و پدیده اصفهان به میزبانی نماینده مازندران در ساری آغاز شد.

در روز نخست این رقابت ها که در سالن مرحوم بهروش ساری برگزار می‌شود، شهروند ساری با نتیجه پرگل ۷ بر ۲ برابر سوهان محمدسیما قم به برتری دست یافت و به صدر جدول رده‌بندی صعود کرد.

گل‌های شهروند ساری در این دیدار را امیرحسین اسماعیلی (۳ بار)، سینا صمدی (۲ بار)، عرفان ایجی حسین‌زاده و بازیکن حریف (گل به خودی) به ثمر رساندند.

در دیگر دیدارهای روز اول، موعود مشهد با نتیجه پرگل ۶ بر یک شهرداری رشت را درهم کوبید و پرسپولیس خوزستان نیز با حساب ۳ بر ۲ از سد پدیده اصفهان گذشت.

در پایان روز اول از دور برگشت لیگ برتر فوتسال امیدهای کشور شهروند ساری با کسب ۱۲ امتیاز در صدر جدول رده‌بندی قرار گرفت و تیم‌های سوهان محمدسیما قم و پرسپولیس خوزستان به ترتیب با ۱۱ و ۹ امتیاز در رده‌های دوم و سوم قرار دارند.

به گزارش فارس، رقابت‌های لیگ برتر فوتسال امیدهای کشور در دو گروه ۶ تیمی و به‌صورت مجتمع رفت و برگشت برگزار می‌شود و دو تیم برتر هر گروه به مرحله نهایی مسابقات صعود خواهند کرد تا چهره تیم قهرمان مشخص شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو