تیم فوتبال نساجی مازندران در جمع تیم های مدعی صعود به لیگ برتر باقی ماند

نسیم ورزش: تیم فوتبال نساجی مازندران در مسابقه ای از هفته نوزدهم لیگ دسته اول فوتبال کشور میهمان سیرجانی خود را مغلوب کرد و در جمع تیم های مدعی صعود به لیگ برتر باقی ماند .فوتبال

 در این مسابقه که در زمین فوتبال شهید وطنی قائمشهر برگزار شد ، شاگردان نادر دست نشان با ۲ گل تیم نفت و گاز گچساران را مغلوب کردند و در جایگاه چهارمی جدول رده بندی گروه اول این رقابت ها باقی ماندند .

 بازیکنان نساجی که احتیاج فراوانی به برتری در این دیدار داشتند ، مسابقه را هجومی آغاز کردند و پس از انجام حملات متعدد ، در دقیقه ۲۵ این دیدار و با شوت زیبای حسین امامیان به گل اول رسیدند .

هنوز دقایقی از ثبت این گل نگذشته بود که نقشه های گلزنی قائمشهری ها بار دیگر به ثمر نشست و این بار امیرحسین طاحونی موفق به باز کردن دروازه تیم میهمان شد .

 در نیمه دوم ، بازیکنان نساجی اقدام به حفظ توپ کردند و تلاش کردند تا از اندوخته دو گل خود برای رسیدن به ۳ امتیاز حساس و حیاتی این دیدار حراست کنند .

 در نیمه دوم و با وجود حملات دو تیم برای باز کردن دروازه ،توپی از خط دروازه ها نگذشت و این دیدار با همین نتیجه به پایان رسید .

 تیم فوتبال نساجی مازندران با پیروزی در این مسابقه ۲۹ امتیازی شد و در فاصله سه هفته مانده به پایان این رقابت ها ، در رده چهارم جدول رده بندی باقی ماند .

 بر اساس برنامه ریزی فدراسیون ، تیم اول گروه های الف و ب ، به صورت مستقیم راهی لیگ برتر می شوند .

 از میان تیم های دوم گروه نیز ، یک تیم پس از انجام مسابقه رودرو در مرحله اول و برتری مقابل تیم سقوط کرده از لیگ برتر ، روانه مسابقات لیگ برتر کشور خواهد شد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو