تیم فوتبال نساجی قائمشهر به فروش می رسد

تیم فوتبال نساجی قائمشهر که از حدود ۲ هفته پیش به خاطر اعتصاب بازیکنانش به کما رفته بود ، اکنون گفته می شود که به فروش گذاشته شده است .

 

تیم فوتبال نساجی قائمشهر

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، پایگاه اطلاع رسانی باشگاه نساجی دوشنبه شب اعلام کرد که نخستین نشست فروش تیم فوتبال این باشگاه امشب با خریدار در تهران برگزار شده است .
این پایگاه از قول محمود فکری ، سرمربی تیم فوتبال نساجی نوشت که خریدار امشب با ‘ مهدی پرهام ‘ مالک کنونی باشگاه مذاکره کرد و توافقات خوبی به دست آمده است.
وی جرئیات مذاکره را فاش نکرد و نامی از خریدار جدید نبرده است.
فکری در عین حال گفت که تیم نساجی از فردا سه شنبه تمریناتش را از سر می گیرد.
پایگاه اطلاع رسانی باشگاه نساجی همچنین به نقل از ‘ مازیار مردانی ‘ ، رابط مالک جدید ، فضای گفت و گوی نشست فروش باشگاه را ‘ بسیار خوب ‘ توصیف کرد.
وی گفت : جلسه بسیار خوبی برگزار شد. دو طرف توافقات اولیه را پیرامون خرید باشگاه نساجی داشتند و در روزهای آینده انشاالله توافقات نهایی صورت می گیرد.
در همین حال ، باشگاه نساجی اعلام کرد که نخستین تمرین تیم فوتبال فردا ساعت ۱۴ و ۴۵ دقیقه در استادیوم شهید وطنی قائمشهر برگزار می شود.
بازیکنان نساجی پس از آخرین بازیشان که سوم آبان مقابل خونه به خونه ، دیگر تیم مازندرانی برگزار شد با امضای متنی خطاب به هواداران اعلام کردند که تا دریافت ۳۰ درصد از مبلغ قراردادشان بازی نخواهند کرد.
بازیکنان نساجی در این نوشته با اعلام این که باشگاه در این فصل با وجود انجام ۱۱ بازی هیچ دستمزدی به آنان پرداخت نکرد ، نوشته بودند که در این مدت فقط به عشق هواداران بازی کردند ولی اکنون دیگر به میدان بازنخواهند گشت تا خواسته اشان محقق شود.
مالک باشگاه نساجی هم با گله از مسئولان شهرستان قائمشهر و استان مازندران ، اعلام کرده بود که با وضعیت موجود قادر به ادامه باشگاهداری نیست و هر مشتری ای که بیاید ، آن را واگذار می کند.
پرهام سال ۸۷ باشگاه نساجی را که سال ها دچار مشکل مالی و مدیریتی بود خریداری کرد ولی همواره در این هشت سال نه تنها مشکلات دوگانه مدیریتی و مالی باشگاه حل نشد ، بلکه همواره هواداران پرسابقه ترین تیم فوتبال مازندران را خون به دل نگه داشت .
آخرین بار ۲۸ مهر ماه امسال قرار بود نشستی با حضور مدیرکل ورزش و جوانان مازندران و تعدادی از مسئولان استانی و شهرستان قائمشهر با مالک باشگاه نساجی برای حل مشکلاتش برگزار شود ، ولی این اتفاق رخ نداد .
حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران علت برگزار نشدن این جلسه را حضور نیافتن پرهام به خاطر فوت یکی از بستگانش اعلام و از آن انتقاد کرد.
حسین زادگان گفته بود که تمامی مسئولیت های باشگاه نساجی از جمله پرداخت نشدن حقوق بازیکنان و دیگر بدهی ها به صورت مستقیم متوجه مالک باشگاه است که در جلسه حضور نیافت .
معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران هم هفته پیش بر ضرورت تقویت فوتبال مازندران تاکید کرد و خواستار کمک مسئولان و بخش خصوصی برای تیم داری استان در لیگ برتر شد.
علیرضا یونسی گفته بود : در حالی مازندران در رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاه های ایران بدون تیم مانده که ۴۶ بازیکن از این استان تیم های خارج از استان را در این رقابت ها همراهی می کنند.
وی اضافه کرد : باید با کمک بخش خصوصی به گونه ای برنامه ریزی شود تا مازندران با داشتن استعداد درخشان در ورزش پرطرفدار فوتبال، در لیگ برتر نیز تیمداری کند.
تیم نساجی مازندران پس از باخت مقابل خونه به خونه با ۱۶ امتیاز همچنان در رده ششم جدول رده بندی این رقابت های دسته یک قرار دارد.
این تیم بر اساس برنامه جدول لیگ ، پنجشنبه این هفته ۱۳ آبان در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر میزبان تیم نفت تهران با سرمربیگری علی دائی است .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو