تیم فوتبال منتخب ساری قهرمان جام شهدای مدافع حرم شد

 

نسیم ورزش: تیم منتخب ساری قهرمان نخستین دوره مسابقات فوتبال تورنمنت چهار جانبه شهدای مدافع حرم شد.

خبرگزاری فارس: تیم فوتبال منتخب ساری قهرمان جام شهدای مدافع حرم شد

در دیدار نهایی تورنمنت چهارجانبه شهدای مدافع حرم دو تیم منتخب ساری و منتخب بابل در حضور پرشور هواداران ساروی به مصاف هم رفتند که در نهایت با برتری تیم میزبان خاتمه پذیرفت و نخستین جام این دوره از مسابقات در ساری ماند.  

در این دیدار جذاب و تماشایی تیم فوتبال منتخب ساری موفق شد در حالی که با یک گل از تیم منتخب بابل عقب بود، در نهایت با نتیجه سه بر یک این تیم را شکست دهد و به مقام قهرمانی این تورنمنت دست یابد.

در نیمه نخست این دیدار ابتدا منتخب بابل توسط عباس قادیان به گل دست یافت و از منتخب ساری پیش افتاد اما در نیمه دوم این تیم منتخب ساری بود که توپ و میدان را در دست گرفت و با گل‌های اسماعیل صمدی دو گل و حسن رمضانی یک گل با نتیجه سه بر یک منتخب بابل را شکست داد.

در این دیدار تیم منتخب بابل صاحب یک ضربه پنالتی هم شد که این پنالتی توسط محمد سیاحی سنگربان منتخب ساری مهار شد.

در تورنمنت چهار جانبه فوتبال جام شهدای مدافع حرم تیم‌های منتخب ساری، بابل، قائم‌شهر و غرب مازندران (شموشک) حضور داشتند که این مسابقات با حضور بازیکنان لیگ کشوری این چهار شهرستان به مدت سه شب از ساعت ۲۱:۳۰ در استادیوم شهید متقی ساری برگزار شد. 

حاشیه این دیدار:

ابتدای بازی دو تیم به احترام شهدای مدافع حرم یک دقیقه سکوت داشتند.

به درخواست دو تیم منتخب بابل و ساری فرزند شهید مدافع حرم سیدجواد اسدی در عکس تیمی هر دو تیم حضور پیدا کرد.

قضاوت این دیدار برعهده اشکان خورشیدی داور مطرح و لیگ برتری استان مازندران بود.

در بین دو‌نیمه توسط سعید نجاریان رئیس هیأت فوتبال شهر ساری و سیدجواد حسینیان مسؤول بسیج ورزشکاران استان مازندران از خانواده شهید مدافع حرم سیدجواد اسدی تجلیل به عمل آمد.

هادی خلردی و حمید رسولی ساروی نایب رئیس و دبیر هیأت فوتبال مازندران و همچنین مختار مهدوی رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود در این دیدار حضور داشتند.

مسعود پیری عضو شورای اسلامی شهر ساری، ناصر معیل ﻣﻌﺎﻭﻥ ﻓﺮﻫﻨﮕﯽ ﻭ ﺍﺟﺘﻤﺎﻋﯽ ﺷﻬﺮﺩﺍﺭﯼ ﺳﺎﺭﯼ، مصطفی نیک‌نقش ریاست اداره زیباسازی شهرداری ساری از مسؤولان حاضر در دیدار فینال بود.

تماشاگران زیادی نیز از دیدار فینال استقبال کردندکه در طول بازی با تشویق‌های بی‌امان‌شان شور و هیجان خاصی به ورزشگاه داده بودند.

در پایان لوح و هدایای تیم‌های قهرمان و نایب قهرمان توسط سعید نجاریان و مسعود پیری به تیم‌های منتخب ساری و منتخب بابل اهدا شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو