تیم فوتبال سپیدرود رشت در آغاز مسابقات لیگ کشور به مصاف همدان می رود

نسیم ورزش: در آغاز رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم باشگاه های کشور ، تیم فوتبال سپیدرود رشت به مصاف الوند همدان می رود.

تیم فوتبال سپیدرود رشت در آغاز مسابقات لیگ کشور به مصاف همدان می رود
مسوول روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت گفت : این مسابقه ، عصر روز چهارشنبه هفته آینده هشتم مهر ماه سال جاری برگزار خواهد شد .

رادنی دیدار افزود : با انجام مراسم قرعه کشی این رقابت ها، تیم فوتبال سپیدرود رشت در هفته اول میزبان شد و مسابقه این تیم با الوند همدان در ورزشگاه شهید عضدی رشت برگزار می شود .

وی اظهار کرد : امیدواریم که تیم فوتبال سپیدرود رشت بتواند برابر الوند همدان به برتری دست یابد تا رقابت های فصل جاری را با پیروزی آغاز کند .

وی ادامه داد : در رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ دسته دوم باشگاه های کشور ،۴۰ تیم حضور دارند که در چهار گروه ۱۰ تیمی با هم به رقابت می پردازند .

مسوول روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت بیان کرد : تیم های فوتبال سپیدرود رشت و رهپویان سپهر رضوانشهر دو نماینده استان گیلان در گروه چهارم این رقابت ها قرار دارند .
وی خاطرنشان کرد : نمایندگان فوتبال گیلان با تیم های فولاد اهواز (ب) ، شهرداری ارومیه ، خلخال دشت ، صنعت ساری ، الوند همدان ، پیام وحدت مشهد ، تربیت ایلام و شاهین کیش هم گروه هستند .

رادنی دیدار اضافه کرد : تیم های حاضر در رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم باشگاه های کشور به صورت دوره ای و رفت و برگشت با هم به رقابت می پردازند که در پایان مرحله مقدماتی این رقابت ها ، از هر گروه سه تیم به مرحله دوم صعود می کنند که تیم های اول هر گروه به طور مستقیم به مسابقات لیگ دسته اول کشور راه می یابند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *