تیم فوتبال داماش گیلان مقابل نفت مسجد سلیمان حاضر نشد

نسیم ورزش: تیم فوتبال داماش گیلان در جریان رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور ، به مسجد سلیمان سفر نکرد و مقابل این تیم حاضر نشد .


تیم های فوتبال داماش گیلان و نفت مسجد سلیمان در هفته هشتم از رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور ، عصر امروز دوشنبه باید در مسجد سلیمان رو در روی هم قرار می گرفتند.

در ابتدای این هفته توافق شد تا در صورت پرداخت بخشی از مبلغ قراردادشان با پرواز ساعت یک ظهر روز یکشنبه رشت به اهواز به خوزستان رفته و از آنجا از طریق زمینی به مسجدسلیمان بروند تا برای دیدار دوشنبه با نفت مسجدسلیمان حاضر شوند.

در نهایت ظهر امروز در حالی که بلیط هواپیمای رشت ــ اهواز از سوی باشگاه داماش تهیه شده بود و هتل محل اقامت بازیکنان این تیم در مسجد سلیمان نیز رزرو شده بود، با عدم حضور بازیکنان برای عزیمت به خوزستان، مسابقه دو تیم در این هفته برگزار نخواهد شد.

سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان در این خصوص گفت : برغم اینکه بازیکنان تیم فوتبال داماش گیلان را به تمرینات بازگرداندیم ، اما از سفر به مسجد سلیمان و بازی مقابل نفت این تیم خود داری کردند .

مجید جهانپور افزود : به دلیل اینکه هیچگونه پولی به بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال داماش گیلان پرداخت نشده ، اعضای این تیم تصمیم گرفتند در دیدار برابر نفت مسجد سلیمان حضور نیابند .

وی ادامه داد : متاسفانه اکثر بازیکنان تیم فوتبال داماش گیلان از تامین مخارج معمولی و پیش پا افتاده نیز عاجزند و با وضعیت مالی بسیار بدی مواجه هستند و ما نمی توانیم توقع بیجا از بازیکنان داشته باشیم .

وی بیان کرد : تیم فوتبال داماش گیلان بدون بدنسازی و انجام بازی تدارکاتی و با مشکلات فراوان وارد مسابقات شد و بازیکنان این تیم نیز از دل و جان مایه گذاشتند اما کسی سراغ این بازیکنان را نگرفته و امروز نیز که در رشت هستیم و به مسجد سلیمان سفر نکرده ایم کسی جویای این کار نشده است .

تیم فوتبال داماش گیلان تا پایان هفته هفتم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان ، با کسب هفت امتیاز در مکان شانزدهم جدول ۲۰ تیمی این رقابت ها قرار دارد .

بازیکنان داماش در هفته گذشته با صدور بیانیه‌ای تهدید کرده بودند تا در صورت عدم دریافت مطالبات‌شان پس از مسابقه برابر ایران‌جوان بوشهر دیگر در تمرینات گروهی شرکت نخواهند کرد.

داماشی‌ها در هفته نهم باید روز دوشنبه در رشت برابر نساجی مازندران به میدان بروند و در صورت عدم حضور آنها در این مسابقه، تیم داماش گیلان از لیگ آزادگان کنار گذاشته خواهد شد و به‌احتمال زیاد با سقوط به لیگ دسته سوم به سرنوشت اتکای گلستان دچار خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *