تیم فوتبال داماش گیلان حریفان خود را در لیگ دسته اول کشور شناخت

 

نسیم ورزش:  مسوول روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان  گفت: تیم فوتبال داماش گیلان تنها نماینده استان در لیگ دسته اول باشگاه های کشور ، حریفان خود را در این دوره از مسابقات شناخت .

مجتبی پوربخش با اعلام این خبر افزود: با توجه به قرعه کشی مسابقات فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور در فصل ۹۴ – ۹۵ ، برنامه هفته اول تا دهم این رقابت اعلام شد .

وس تصریح کرد: براین اساس و طبق برنامه اعلام شده ، تیم فوتبال داماش گیلان در هفته اول این رقابت ها ، میهمان تیم پیکان تهران است .

پوربخش  اظهار کرد : هفته اول رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور ، ۲۶ مرداد ماه جاری آغاز می شود و تیم فوتبال داماش گیلان در تهران به مصاف تیم تازه سقوط کرده پیکان خواهد رفت .

وی ادامه داد : همچنین تیم فوتبال داماش گیلان در هفته دوم رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور در ورزشگاه شهید عضدی رشت میزبان تیم پاس همدان خواهد بود که این مسابقه روز اول شهریور ماه سال جاری برگزار می شود .

وی بیان کرد : تیم فوتبال داماش گیلان در هفته سوم این رقابت ها روز هفتم شهریورماه در کرمان به مصاف تیم فوتبال مس کرمان خواهد رفت و در هفته چهارم نیز در رشت پذیرای تیم شهرداری اردبیل خواهد بود که این دیدار روز ۱۳ شهریور برگزار می شود .

مسوول روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان خاطرنشان کرد : امیدواریم که هرچه زودتر تکلیف تیم فوتبال داماش گیلان مشخص شود تا این تیم با قدرت در رقابت های لیگ دسته اول کشور حضور یابد .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *