تیم فوتبال خونه به خونه در بابل ماندنی شد

نسیم ورزش : امتیاز تیم فوتبال خونه به خونه بابل که پیش از این شایعه واگذاری اش به کردستان مطرح بود، با پیش قدم شدن شورای اسلامی بابل در این شهر ماند.

تیم فوتبال خونه به خونه

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬شورای اسلامی شهر و شهرداری بابل در نشستی با مالکان متمول تیم خونه به خونه با قول ضمنی برای کمک مالی به این باشگاه، مالکان این تیم را متقاعد کردند که تیمشان را برای چهارمین سال پیاپی در لیگ یک نگهدارند.
اگرچه از ابتدا اعلام کناره گیری مالکان تیم خونه به خونه از لیگ و واگذاری امتیاز آن را هیچ یک از فوتبالدوستان مازنی جدی نگرفتند، ولی با پادرمیانی شورای شهر و برخی از مسوولان استانی و دلجویی از مالکان آنها رضایت دادند تا در فصل جاری نیز تیمداری کنند.
خونه به خونه بابل در اولین بازی لیگ یک که ۲۰ مردادماه سال جاری شروع می شود، میزبان ملوان انزلی دیگر تیم شمالی در این رقابت ها است.
تیم خونه به خونه بابل در سه سالی که در لیگ یک حضور دارد، در تمام این سال ها در جمع مدعیان برای صعود به لیگ برتر بود که سال گذشته با گل شماری قافیه را به تیم هم استانی نساجی قائمشهر واگذار کرد و از صعود به بالاترین سطح فوتبالی کشور بازماند.
*** موافقت با ماندن امتیازخونه به خونه در بابل
رئیس شورای اسلامی شهر بابل گفت که در نشستی با مالکان باشگاه خونه به خونه، آنها با ماندن امتیاز تیمشان در بابل در فصل جاری رقابت های لیگ یک موافقت کردند.
رجب مولایی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگارایرنا افزود : شورای اسلامی و شهرداری بابل نیز برای کمک به این تیم حمایت های مالی را خواهند داشت.
وی اضافه کرد : البته شهرداری برای کمک مالی به تیم خونه به خونه باید با دستگاه های نظارتی مشورت کند و درصورت نبود مشکل قانونی این کار انجام می شود.
براساس دستورالعمل وزارت کشور که سال گذشته به استانداری های سراسر کشور ابلاغ شد، شهرداری ها از تیمداری منع شدند.
با صعود نساجی قائمشهر به لیگ برتر در فصل گذشته، خونه به خونه تنها نماینده مازنی ها در رقابت های لیگ یک است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو